ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Квартирний переїзд!

ГАЗель 1.5 тони

Завантаження до 20м3

ГАЗель 4м

год 300 грн

Низькі тарифи на квартирний переїзд, довіривши переїзд своєї квартири в наші руки, Ви гарантовано отримуєте цілісність майна та позитивний результат.

МАН гідроборт

Завантаження до 40m3

Тентованая

год 480 грн

Ми знаємо, як догодити Вам, зробивши офісний переїзд оперативним та якісним. Ви не помітите самого переїзду – просто прийдете до свого офісу на нову адресу.

Спринтер

Завантаження до 12m3

Спринтер

год 300 грн

Дачний переїзд здасться для Вас оперативним та безтурботним. Ви оціните результат нашої сумлінної праці та перевіривши цілісність свого майна.

Квартирні переїзди!

Квартирний переїзд часто зрівняється з трьома пожежами, але з нашими фахівцями переїзд стане однією з найприємніших подій у Вашому житті. Ми вам доведемо, що переїхати цивілізовано, а отже, безпроблемно, швидко радісно та безпечно, можна! Варто лише довірити свій переїзд, працелюбному, порядному та відповідальному професійному перевізнику. У призначений день та годину бригада наших фахівців приїжджає за вказаною адресою для виконання переїзду Вашої квартири.

Ви поставивши завдання, зможете спокійно займатися своїми справами, а ми акуратно перевеземо Ваші речі із квартири за новою адресою. При необхідності ми акуратно розберемо ваші меблі, запакуємо речі, дбайливо завантажимо і перевеземо за місцем призначення, розвантажимо і не забудемо зібрати меблі, установка за погодженням. Використаний пакувальний матеріал вивозимо за домовленістю.

Транспорт для квартирного переїзду

Офісний переїзд у Києві під ключ!

Офісний переїзд у Києві – захід трудомісткий та відповідальний, власними силами який виконати нелегко. Доставити в схильності тендітну офісну техніку та меблі, оперативно виконати транспортування без знань та досвіду дуже непросто. У будь-якому разі втрата або псування майна означає втрату доходів та зайві витрати: якщо переїзд розтягнеться на тривалий час, це обов’язково спричинить збій зайві витрати. З нашими фахівцями Ви зможете перевезти офіс швидко та за найбільш адекватною у столиці та області вартості. Наші співробітники (диспетчери, водії транспорту, вантажники) – професіонали з величезною практикою та спеціальною підготовкою.

Дачний перїзд!

За великим рахунком, “дачний переїзд” є тим же “квартирним переїздом”, проте є одна відмінність – відстань. Суттєва відстань, яку потрібно подолати нашими вибоїстими дорогами, і при цьому не пошкодити вантаж! Наші навчені досвідом водія, відповідально впораються з транспортуванням вантажу на будь-яку відстань по Києву та Україні. Переїзд до заміського будинку чи дачі з Києва – заповітна мрія серед столичних мешканців. Проте виїхати за місто і при цьому взяти з собою всі необхідні речі не кожен може дозволити собі. Але наше недороге перевезення на дачу з вантажниками дозволить вам уникнути шоку від не адекватних цін. Ми підготуємо комплексний підхід до розв’язання проблеми, ми не лише надамо автомобіль для перевезення на дачу, а й швидко розставити речі за лічені години!