ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Річковий пісок ціна з доставкою!

Річковий пісок з доставляння в будь-який район Києва та окремі райони передмістя. Купити машину річкового піску з доставленням у Васильків та Васильківський район. Київ – Святошинський та Обухівський район за низькими цінами.

Річковий пісок
НазваЦінаОд.ВимКількість
Пісок річковий360 грнтона1
Пісок річковий на підсипку300 грнтона1
Пісок з доставлянням річковий (ЗіЛ)від 2800 грнсамоскид5 тон
Річковий пісок з доставлянням (КАМАЗ)від 5000 грнсамоскид10 тон
Річковий пісок з доставлянням (КАМАЗ, МАН)від 7900 грнсамоскид20 тон

Пісок річковий – ідеальний матеріал для будівництва.

Пісок – це природний матеріал. Він відрізняється від інших різновидів піщаної продукції, що використовується на будівництві. Головною відмінністю є високий рівень чистоти мінералу. У річковому піску немає небажаних включень. Цей мінерал є однорідним за фракційністю. Глина з річкового піску вимивається природним шляхом річковим перебігом. Тому цей будівельний матеріал придатний для якісного дренажу, використання у першокласних розчинах.

Річковий пісок характеризується високим фільтраційним коефіцієнтом, гарною пропускною здатністю. Цей піщаний продукт:

  • є цінним компонентом у бетоні, яким заливається фундамент.
  • така конструкція основи буває безусадковою;
  • застосовується у фасадних, тинькувальних роботах;
  • використовуються для сухих сумішей, що набули широкого поширення в сучасному будівництві.

Величезна сфера застосування річкового піску забезпечується завдяки його однорідній структурі. При видобутку піщаної сировини з різних глибин колір та модуль крупності піщинок різняться. Пісок може бути сірим, білим або жовтим. Тривале перебування у водному середовищі позначається на формі зерен. Постійно відшліфовуючись, вони набувають округлого вигляду. Хімічна формула річкового піску SiO2. Він є діоксид кремнію. Зазвичай цей вид мінералу є кварцовим.

Переваги річкового піску – це:

  • екологічна чистота;
  • шумоізоляційні властивості;
  • вологонепроникність;
  • стійкість до агресивних речовин, до процесів гниття.

Гранули піску в залежності від місця видобутку можуть бути дрібними, середніми, великими. Найбільш оптимальною фракцією в розчинах кладок, штукатурних розчинах вважається розмір зерен 2 міліметри. При створенні носійних конструкцій використовується крупнистий пісок розміром до 5 мм.У будівництві також популярна піщана сировина з кар’єрів, вартість якої нижча в порівнянні з річковим піском, оскільки спосіб видобутку останнього досить затратний. Транспортні витрати також збільшують ціну.Як ми вже відзначали, намивний пісок може бути використаний у будівництві без спеціального очищення. Він придатний у будь-яких операціях. Навіть для дренажних систем річкову сировину очищати не потрібно.