ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Купити яружний пісок!

Яружний пісок з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони прилеглі до столиці. Пісок яружний можна купити з доставкою Києво – Святошинський, Обухівський, Васильківський райони.

Пісок яружний
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Пісок яружний250 грнтона1
Пісок яружний на підсипку200 грнтона1
Пісок з доставлянням яружний (ЗІЛ)від 2500 грнсамоскид5 тон
Яружний пісок доставлянням (КАМАЗ)від 4000 грнсамоскид10 тон
Яружний пісок с доставлянням (КАМАЗ, МАН)від 7000 грнсамоскид20 тон

Послуги з доставляння яружного піску

Яружний пісок відносять до тих, що має попит матеріалів, без яких не обходиться жодне будівництво. Його застосовують для виготовлення бетону, облаштування дорожнього покриття, створення ландшафтного дизайну.

Класифікація піску

Різні види цього будматеріалу відрізняються за своїм складом, коефіцієнтом фільтрації, структурою та величиною частинок, вмістом мулистих, пилоподібних, глинистих домішок та інших показників. Пісок природного походження часто класифікують виходячи з місця видобутку.
Кар’єрний вигляд, наприклад, зустрічається практично у будь-якій галузі. Його використовують не лише у будівництві, а й для ландшафтного дизайну. Матеріал має високу в’язкість і підходить для створення гіпсових та цементних розчинів.

У річкового піску мало глинистих домішок. Він збільшує розсипчастість та об’єм ґрунту. Часто його використовують у бетонних розчинах.
Морський вигляд піддають подвійній обробці. Його застосовують для очищення обладнання, а також у будівництві.
Фахівці виділяють яружний вигляд. У ньому присутні частки глини, що негативно позначається на міцності розчинів, що замішуються. Такий матеріал застосовують значно рідше, ніж інші.
За допомогою митого піску створюють суміші для стяжки, розчини для плитки та цегли. Матеріал проходить ретельну обробку, в результаті якої видаляється глина та пил.

За величиною частинок пісок відносять до:

– дрібному;
– пилуватий;
– середній;
– великий;
– пдвищено великого вигляду.

Залежно від основних якостей виділяють різні марки будматеріалу. Наприклад, пісок з номером 300 відрізняється гарною міцністю. У ньому міститься не більше 5% домішок. Для марки 400 висуваються більш високі вимоги. Наявність пилу у ньому вбирається у 4%. Товар із номером 800 не може містити більше ніж 3% домішок. Він має високу міцність і стійкість до низьких температур.

Придбати цей сипкий матеріал у компаній, що спеціалізуються на його поставці, не викликає складнощів. Співробітники швидко доставлять та відвантажать пісок у замовленій кількості. Покупець може вибрати будь-яку марку товару, зокрема з мінімальним вмістом домішок. Якщо виникає необхідність, він укладає договір на постійне постачання матеріалу.

Компанія несе відповідальність перед замовником за екологічну безпеку та якість піску. Він має відповідати показникам, зазначеним у ГОСТі. Пісок входить до складу різних будівельних розчинів. Від цього матеріалу багато в чому залежить якість виконаної роботи, тому важливо, щоб його доставляння здійснювалася в обумовлений час та у потрібній кількості. Компанії, які займаються продажем піску, не лише надають товар, а й транспортують його на об’єкт.