ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Вивіз старих меблів Київ!

ВІДКРИТИЙ

Завантаження до 6м3

Бортовой

900 грн

+200гр. за m3

Оперативна робота вантажників
Розбирання, винесення, навантаження
Поверховий спуск предметів
Індивідуальний підхід

ТЕНТОВИЙ

Завантаження до 25m3

тент 3 тонны

1400 грн

+200гр. за m3

Вивіз меблів із квартир
Вивіз офісних меблів
Утилізація меблів
Розбирання меблів

Ціни на послуги договірні!
ГАЗЕЛЬ

Завантаження до 19m3

ГАЗель 4м

700 грн

+200гр. за m3

Вивезти стару радянську стінку
Вивіз м’яких меблів із квартири
Вивести кухонні меблі
Матраци, ліжка

Вивіз меблів!

Професійне вивезення меблів у Києві

Вивіз старих меблів Компанія «Вивіз-Транс» з 2008 року займається вивезенням та утилізацією старих меблів та різного мотлоху в місті Київ, зарекомендувавши себе надійним партнером для багатьох Українських та закордонних банків та офісних фірм. Ми допомогли їм позбутися від сотні тонн старих офісних меблів, що відслужили свій термін. Радимо і Вам легко розлучатися зі старим мотлохом, що відслужив свій термін, з квартири або дачі. Старі меблі несе в собі не тільки приємні спогади, але з роками вбирає весь негатив, тому не бійтеся викидати «мотлох», і без особливих коливань оновлюйте свій інтер’єр у квартирі на дачі або в офісі. Однак купивши нові меблі, автоматично виникає питання, куди подіти старі меблі, що відслужили?

Чому вивезти старі меблі потрібно довірити нам?

Головне постає питання, кому доручити вивести старі меблі? Одна справа, коли ви купили меблі в порожню щойно після ремонту квартиру, нові меблі доставили й розставили, як вам завгодно. Але зовсім інша справа, коли житло заставлено давно дратівливою, що вийшла з моди старими меблями, і тут на допомогу приходимо ми. Наша компанія має великий досвід з вивезення та утилізації старих меблів. Ми відправимо в утилізацію ваш диван, м’який куточок, радянську стінку, стіл, будь-яку шафу та кухню. Займаємось вивезенням побутової та комп’ютерної техніки. Потрібно вивезти холодильник, пральну машину, швейну та посудомийну машинку, комп’ютер, монітор? Телефонуйте нам. На Ваше замовлення ми вивеземо та утилізуємо все, що досі займало та захаращував простір Вашої квартири, офісу чи дачі, покращуючи при цьому Ваш побут.

Вивести старі меблі на утилізацію!

Вивіз та утилізація старих меблів – одне з непростих завдань на сьогодні. Ця стаття написана для того, щоб ви не марнували свій час і сили, і не зверталися до не професіоналів, переплачуючи при цьому зайві гроші. Звернувшись до нас, я вам скажу відверто: ви звернулися на адресу, зробивши замовлення на будь-який день тижня, навіть святковий, якщо хочете. Будьте впевнені, вивезення меблів на утилізацію буде виконане нами швидко та акуратно. Можливо ви захочете виконати цю роботу самостійно, можу вас запевнити, дешевше не буде, якщо ви звичайно не викинете свій мотлох в якусь канаву. Але такий варіант не підійде, якщо ви порядна особистість. Та й неприємностей можна мати у вигляді величезного штрафу, і наслідками, що випливають з цього.

Утилізація старих меблів

 • радянську стінку, сервант;
 • м’який куточок, стіл, стільці;
 • кухонні меблі, тумбочки;
 • диван, ліжко, софа, крісло;
 • матрац та будь-які подушки;
 • піаніно та рояль.

Автотранспорт для вивезення старих меблів!

Для вивезення старих меблів або побутової та комп’ютерної техніки ми використовуємо свій певний парк вантажних автомобілів. Ми використовуємо для вивезення мотлоху маневрові малотоннажні машини, вантажність яких не перевищує 5 тонн. Попри це, габарит кузова можна вибирати різний, залежно від поставленого завдання. Вибір автомобіля значно ширший, ніж на сайті.

Вивіз старої побутової та комп’ютерної техніки!

Вивезення та утилізація побутової та комп’ютерної техніки – одна з найпопулярніших послуг на сьогодні. До доброустрій свого побуту прагне практично кожна людина, намагаючись зробити своє життя комфортнішим. Побутова та комп’ютерна техніка, допомагає бути людині просунутою та вільною, замінивши ручну працю озброївши інформацією. Правда вічної техніки ще ніхто не вигадав, тому рано чи пізно пристрої, які раніше були незамінними помічниками, втрачають свою функціональність і несправна техніка має бути утилізована.

Відправимо в утилізацію:

 • холодильне обладнання; холодильники;
 • телевізори, комп’ютери та периферія;
 • пральні та посудомийні машини;
 • електричні та газові плити;
 • дрібна побутова техніка.

Утилізація старих меблів

Вивезення на утилізацію старих меблів, побутової комп'ютерної техніки.

Сьогодні утилізація меблів є пріоритетним напрямком діяльності багатьох компаній, що працюють на сучасному ринку. Компанії-утилізатори пропонують всім своїм клієнтам великий спектр послуг, які набули широкого поширення в наш час.

Скористатися послугами компаній, що утилізують, вам доведеться в тому випадку, якщо вам необхідно буде зробити ремонт, який передбачає заміну старих меблів на нові або виклик ванною, холодильника на звалище.

Звичайно, ви можете самостійно зайнятися утилізацією меблів, старої побутової техніки або холодильного обладнання, але вам доведеться витратити багато сил і часу для того, щоб розібрати всі ці громіздкі предмети, а потім ще й доведеться вирішувати питання, куди їх вивозити?

Якщо ви звернетеся за допомогою до компанії-утилізатора, то вона візьме на себе всі обов’язки й позбавить вас багатьох труднощів і проблем. У зручний для вас час приїде бригада вантажників, виконає розбирання меблів, побутової техніки, холодильного обладнання та інших непотрібних речей.

Навантаження та розвантаження всіх предметів, що піддаються утилізації, вони також візьмуть на себе. Щоб скористатися цими послугами, необхідно зв’язатися з менеджером телефоном та замовити комплекс слуг. Замовляти послуги необхідно за кілька днів до передбачуваної дати.

Щодо вартості даних послуг, то вона різна і залежатиме від кількох факторів. Тобто, від переліку послуг, складності роботи, розташування клієнта та багато іншого.