ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Вантажоперевезення по Києву

Якщо Ви плануєте замовити автомобільні перевезення та знайти необхідний транспорт, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Віддані своїй справі та навчені досвідом водія, швидко та вчасно виконають поставлене перед ними завдання з доставлення вантажу за вказаною адресою. Зв’яжіться з нашим диспетчером з перевезень і він підбере транспорт за найбільш вигідними та недорогими для Вас тарифами. Ми вважаємо наші ціни на послуги вантажоперевезень оптимальними, а економія на надійності машин та кваліфікації водіїв суперечить нашим принципам. Міжміські перевезення вантажів, робота по місту, за місто, перевезення меблів та будматеріалів, вивіз сміття. Ми користуємося величезною популярністю завдяки своїй надійності та швидкості у доступній вартості для всіх верств населення. Скориставшись послугами нашого «Автопарку», ви можете розраховувати на найнижчі ціни на послуги вантажоперевезення у Києві та області.

Вантажоперевезення приватним транспортом

Великий вибір автомобільної техніки та досвідченого персоналу дозволяє нам запропонувати Вам вантажоперевезення різних видів послуг по Києву та області, регулярно виконуються міжміські перевезення надійним транспортом вантажність від 0.5 до 20 тонн.

BAW
Спринтер
Вывоз мусора ЗИЛ
Тентованая
тент 3 тонны
КАМАЗ 10 тонн
Бортовой тягоч
Автомобильные грузоперевозки
МАЗ самосвал 20 тонн

Транспортні послуги вантажоперевезення

У світі послугами транспортування вантажу користуються як компанії, так і приватні особи. До компанії з цим видом послуг змушує звернутися необхідність транспортування обладнання, сировини, продукції, техніки та багато іншого. Приватні особи найчастіше звертаються до вантажоперевізників, коли переїжджають на інше місце проживання, або для доставляння купленої техніки або великих меблів.

Зараз є багато компаній, які пропонують транспортні послуги. Великі транспортні компанії, як правило, мають автопарк з великим вибором автомобілів для виконання різних завдань. Наша компанія пропонує клієнтам перевезення вантажу вагою від 1 до 2 тонн, доставляння вантажу вагою до 5 тонн, транспортування вантажу вагою до 10 тонн із встановленим гідробортом. Перевезення великогабаритних вантажів 20-22-х тонними вантажоперевезеннями бортового типу. Великогабаритні вантажі – це матеріали або товари, об’єм яких більший за вантажний відсік автомобіля. Перевезення насипних будівельних матеріалів вагою від 5 до 30 тонн.

У нашому автопарку є криті та відкриті типи вантажних автомобілів з різними видами розвантажень. Найпопулярнішими є вантажоперевезення самоскидом, цей вид транспорту в основному використовуються для перевезення сипких вантажів і є одним із видів транспорту, які потребують найбільшого обсягу перевезення вантажів.

У нас ви можете замовити машину для перевезення до 1,5 тонни вантажів по Києву, області та Україні. Для переїзду невеликої квартири, дачі, офісу, перевезення меблів, перевезення піддонів та інших дрібних вантажів економічним вибором є автомобілі, що використовуються для перевезення вантажів вагою до 1,5 тонн. ГАЗель, що використовується нами, вантажність до 1,5 тонн має вантажність до 1800 кг. Вантажівка досить велика, вона дуже зручна для перевезення меблів, підлога та стіни кузова обтягнуті фанерою, а по периферії кузова є спеціальні кріплення, за допомогою яких можна закріпити товар ременями.

Анонсируем грузоперевозки малотоннажным транспортом!

Автомобильные грузоперевозки — это один из наиболее «рыночных» секторов экономики нашей страны. Грузопотоки, цена которых генерируется рынками, товаров и услуг, в первую очередь осваиваются наиболее чутким быстрым и гибким видом транспорта: автомобильным. Самым доступный и самый востребованный на сегодняшний не простой период, является малотоннажная группа транспортных средств, от 500 до 2000 килограмм грузоподъемности. В категорию которых входит Газель с техническими характеристиками изложенных в начале.

Газель на сегодняшний день является популярным в народе автомобилем и вызывает интерес как у городских перевозчиков, так и в сельском хозяйстве, служит, как универсальное транспортное средство на все случаи жизни. Грузовик может перевозить груз весом до полутора тонн. Загрузка автомобиля не доставит особого труда — высота от пола платформы всего один метр. Создатели «ГАЗели» старались, сделать автомобиль маневренным, быстрым в плотном городском потоке, чтобы водитель получал удовольствие от езды на этом автомобиле.