ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Пісок, щебінь, відсів!

Доставка піску, щебеню

Пісок, щебінь і відсів, відносяться як правило до перевезення та доставляння сипучих матеріалів – один з найпопулярніших видів вантажоперевезень, сипучі матеріали широко використовуються в різних галузях, у тому числі й в сільському господарстві, а також у житловому та дорожньому будівництві. Ми виконуємо доставлення сипких матеріалів по Києву та області. Організуємо доставлення піску, щебеню, відсіву, каменю буту, ґрунт, чорнозем, гній для саду та городу та вивезення сміття при необхідності.

Перевезення здійснюють самоскиди від п’яти до тридцяти тонн. Доставляння сипких матеріалів ми здійснюємо за основним маршрутом, це Київ, Чабани, Боярка, Васильків, Обухівський район уздовж траси Київ – Обухів, та весь Васильківський район, за оптимальними цінами з можливими компромісами. Терміни доставляння та ціна обговорюються з нашим диспетчером за телефоном: +38(067)750-2068

Пісок та щебінь – важливі сипучі матеріали у будівництві

Сипуча продукція у будівельному виробництві займає пріоритетні позиції у переліку матеріалів, що використовуються. Особливо актуальними є щебінь та пісок. Ця природна сировина використовується в дорожньому будівництві, під час зведення будівель, споруд, інших об’єктів.

Піщана та щебенева продукція є важливими компонентами при замішуванні бетону, інших будівельних розчинів. Пісок служить заповнювачем оздоблювальної, асфальтної суміші. У таких випадках застосовується чиста піщана сировина. Ідеальним варіантом є річковий пісок, оскільки у ньому практично немає сторонніх добавок. Наприклад, глина вимита з нього річковим перебігом. Однак найчастіше в будівельних операціях застосовують очищений кар’єрний пісок, оскільки він за вартістю значно дешевший за річковий.

Пісок, що витягується з кар’єрів, вважається некондиційним. Вартість цієї сировини досить дешева. Тому його активно застосовують для засипання канав, вирівнювання майданчиків, формування прошарків під дорожнє покриття, створення під’їзних колій.

У кар’єрному піску міститься великий обсяг забруднювачів. Щоб застосовувати такий матеріал у будівельних сумішах, його очищають. Існує дві технології обробки кар’єрного продукту. Це промивання та просіювання. Після виконання спеціальних процедур виходять митий та сіяний піски, структура яких стає схожою на річкову сировину.

Щебінь відноситься до іншої важливої складової бетонної суміші. На будівництві використовуються: гранітний камінь, вапняковий щебінь, гравій. Гранітний щебінь, що володіє високими характеристиками міцності, застосовується для створення злітних смуг, навантажених автомагістралей, високоміцних фундаментів. Граніт часто замінюється гравійним щебенем, який за вартістю дешевшим.

У багатьох випадках використовують вапняковий матеріал. Він є найбільш екологічним та дешевим у порівнянні з його побратимами. Таким щебенем засипають селищні дороги, майданчики для паркування. Міцність його нижча, ніж у гравію та граніту, але цілком достатня для облаштування поверхонь. До того ж він має ті ж позитивні якості, що й інші види щебеню. Це морозостійкість, вологопоглинання.