ГРАФІК РОБОТИ

Пн — Пт8:00 — 20:00
Сб — Не9:00 — 18:00

Гній, перегній коров’ячий, курячий послід!

Доставка органічних добрив для дачних ділянок, городів для вирощування єкологічно чистих продуктів. Купити гній, перегній коров’ячий, курячий послід з доставкою можна у нас, зателефонувавши на вказаний номер. Тел – (067) 750-20-68

Гній коров'ячих

600Гртона
  • Доставка від 5 тон

Курячий послід

550Гртона
  • Доставка від 5 тон

Чорнозем

350Гртона
  • Доставка від 5 тонн

Гній, перегній коров’ячий

Гній коров’ячий, продаж з доставкою автомобільними нормами у Васильків, Київ та передмістя.

НавозГній – найважливіше органічне добриво. У його складі є всі основні поживні речовини, необхідні рослинам, тому його називають повним добривом. Гній – важливе джерело елементів живлення рослин, його використання має велике значення для регулювання круговороту речовин у землеробстві, збереження та підвищення вмісту гумусу в ґрунтах. Вказуючи на величезне значення гною, Д. М. Прянишников писав: «Хоч би було велике виробництво мінеральних добрив країни, гній будь-коли втратить свого значення, як із найголовніших добрив сільському господарстві».

Численні досліди науково-дослідних установ та практика передових господарств показують, що підвищення врожайності сільськогосподарських культур, особливо в Нечорноземній зоні, значною мірою залежить від кількості та якості застосовуваного гною, правильного його зберігання та використання. За даними наукових установ Нечорноземної зони 20-30 т на 1 га) дають на рік внесення наступні середні надбавки врожаю (ц на 1 га) – зернових 6-7, картоплі 60-70, коренеплодів і силосних культур – 150-200. При правильному використанні гній дає високий ефект у всіх зонах країни та на всіх типах ґрунтів.

Гній підвищує врожай сільськогосподарських культур у рік внесення, а й надає значне післядія. Досвіди показують, що 20-30 т гною забезпечують сумарне збільшення врожаю 4-5 культур сівозміни, рівну в перерахунку на зерно 20-30 ц з 1 га, тобто кожна тонна внесеного в ґрунт гною дає за час його дії збільшення врожаю сільськогосподарських культур, рівну 1 ц зерна. Залежно від технології утримання тварин отримують підстилковий і без підстилкового (напіврідкий і рідкий) гній, який відрізняється за складом, способами зберігання та використання.

Курячий послід

Продаємо курячий послід, курячий гній з доставкою.

Куриный пометЗагальновідомо, що курячий послід – цінне концентроване органічне добриво. У ньому містяться всі необхідні для харчування рослин елементи, причому у сприятливій кількості та поєднанні. Органічні сполуки посліду перетворюються на легкозасвоювану для рослин форму з додатковим накопиченням азоту, внаслідок діяльності мікроорганізмів, здатних засвоювати його навіть із повітря. Загальновідомо, що за дією на врожай послід ближчий до мінеральних добрив, ніж до гною. Але наслідки його краще в порівнянні з мінеральними добривами, тому що частина азоту в ньому знаходиться в органічній формі і постійно переходить у доступний для рослин стан.

Більша частина фосфору в посліді представлена органічними сполуками, що практично не закріплюється у ґрунті у вигляді фосфатів заліза, алюмінію або кальцію, а в міру мінералізації органічної речовини засвоюється рослинами. Тому фосфор посліду використовується краще порівняно з фосфором мінеральних добрив. Підвищення екологічно чистого врожаю різних сільськогосподарських культур від 15 до 35%. Внесення чистих і нешкідливих для людини добрив, отриманих у результаті глибокої переробки посліду. Крім цього використання пташиного посліду підвищує активність мікробіологічних процесів у ґрунті та забезпечує стабільне збільшення врожаю протягом 2-3 років.

Доставка чорнозему

Чорнозем польовий, луговий з доставкою.

ЧерноземЧорнозем у своєму складі має велику кількість гумусу, який і визначає його чудові родючі властивості. До складу чорнозему входить: фосфор, азот, сірка, залізо та велика кількість інших корисних речовин, необхідних для вирощування різних культур.

Якісний чорнозем, родючий ґрунт підходить для саду та городу, ціна чорнозему залежить від обсягу та місця доставлення, ми робимо доставлення чорнозему по Києву та Київській області, а саме Васильківський та Обухівський район.

При замовленні чорнозему уточніть для яких цілей ви хочете його використовувати, якщо це сад і город вам необхідний родючий ґрунт, якщо ви вирішили обмежитися газоном і клумбами з квітами, вам досить звичайний чорнозем, наприклад польовий.

Польовий чорнозем – видобувається з полів, Васильківського, Білоцерківського району. Польовий чорнозем чудової якості: чорний, розсипчастий, родючий, без будь-яких домішок – справжній Український чорнозем.

Луговий чорнозем – видобувається природно на луках, територіально у Васильківському районі, родючий ґрунт дачники та садівники люблять використовувати для посадки овочів та фруктів, у теплицях та парниках