КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД КИЇВ

Квартирний переїзд, офісний переїзд в місті Київ, без проблем здійснимо дачний переїзд, підберемо найнижчі тарифи на квартирний переїзд.

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ

Пн - Пт8:00 — 20:00
Сб - Нд9:00 — 18:00

Квартирний переїзд!

ГАЗель 1.5 тон

Завантаження до 20м3

Грузоперевозки ГАЗель

год 200 грн

Низькі тарифи на квартирний переїзд, довіривши переїзд своєї квартири в наші руки, Ви гарантовано отримуєте цілісність майна, і позитивний результат.

Я гідроборт

Завантаження до 40m3

man

год 380 грн

Ми знаємо, як догодити Вам, зробивши офісний переїзд оперативним і якісним. Ви не помітите самого переїзду - просто прийдете в свій офіс за новою адресою.

Спринтер

Завантаження до 12m3

sprinter

год 200 грн

Дачний переїзд здасться для Вам оперативним і безтурботним. Ви оціните результат нашого сумлінної праці та перевіривши цілісність свого майна.

Квартирні переїзди!

Квартирний переїзд часто зрівнятися з трьома пожежами, але з нашими фахівцями переїзд стане одним з найприємніших і пам'ятних подій у Вашому житті. Ми вам доведемо, що переїхати цивілізовано, а значить, бесшовно, швидко радісно і безпечно, можливо! Варто тільки довірити свій переїзд, працьовитому, порядному і відповідального професійного перевізнику. У призначений день і годину бригада наших фахівців приїжджає за вказаною адресою, для виконання переїзд Вашої квартири.

Ви поставивши завдання, зможете спокійно займатися своїми справами, а ми акуратно перевеземо Ваші речі з квартири за новою адресою. При необходимости ми акуратно разберем вашу мебель, спакуємо речі, дбайливо погрозами і перевеземо за місцем призначення, розвантажимо і не забудемо зібрати меблі, установка за погодженням. Використаний пакувальний матеріал вивозимо за домовленістю.

Транспорт для квартирного переїзду

Квартирний переїзд

Вантажоперевезення 5 тон

Вантажопідйомність до 5 тон і об'ємом до 36 куб. м. дозволяють здійснити перевезення об'ємних вантажів, а також переїздів багатокімнатних квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для переїзду ресторану, кафе і будь-якого іншого закладу. МАН обладнаний гідро на 1000 кг. є можливість бічного, заднього і верхнього завантаження. Габарити кузова: Д – 620 см. В – 240 см. Ш – 240 см.

Квартирний переїзд

Вантажоперевезення Mersedes 410 3 тони

Вантажопідйомність до 3 тон, об'ємом 19 куб. м. дозволяють виконувати перевезення елементи інтер'єру, шафи, диванів, кухонні меблі а також повний, Комплексний переїзд квартири, дачі або офісу. Ідеально підходить для швидкої доставки будь-якого вантажу по міських магістралях, має перевагу в бічній і задній завантаженні і високою будці – 230 см. Габарити кузова: Д – 450 см. В – 230 см. Ш – 225 см.

Квартирний переїзд спринтер

Вантажоперевезення Спринтер

Вантажопідйомність до 1,5 тон і об'ємом до 13 куб. м. дозволяють виконувати перевезення невеликих предметів, шафи, столів, диванів, а також мінімальнє перевезення офісної техніки та меблів. «Спринтер» ідеально підходить для швидкої доставки будь-якого вантажу малих і середніх обсягів, має перевагу в пересуванні по місту. Габарити кузова: Д - 420 см. В – 180 см. Ш – 170 см.

Офісний переїзд в Києві під ключ!

Офісний переїзд в Києві - захід трудомістке і відповідальне, власними силами яке виконати нелегко. Доставити в цілості тендітну офісну техніку та меблі, оперативно виконати транспортування без знань і досвіду дуже непросто. У будь-якому випадку втрата або псування майна означає втрату доходів і зайві витрати: якщо переїзд розтягнеться на тривалий час, це обов'язково спричинить за збій зайві витрати. З нашими фахівцями Ви зможете перевезти офіс швидко і по найбільш адекватною в столиці і області вартості. Наші співробітники (диспетчери, водії транспорту, вантажники) - професіонали з величезною практикою і спеціальною підготовкою.

Дачний переїзд!

За великим рахунком, «дачний переїзд»Є тим же« квартирним переїздом », проте є одна відмінність – відстань. Істотна відстань, яку треба подолати за наші вибоїстих дорогах, і при цьому не пошкодити вантаж! Наші навчені досвідом водія, відповідально впораються з транспортуванням вантажу на будь-яку відстань по Києву і Україні. Переїзд в заміський будинок або дачу з Києва - заповітна мрія серед столичних жителів. Однак виїхати за місто і при цьому взяти з собою всі необхідні речі не кожен може собі дозволити. Але нашє недороге перевезення на дачу з вантажниками дозволить вам уникнути шоку від не підйомною цін. Ми підготуємо комплексний підхід до вирішення проблеми, ми не тільки надамо автомобіль для перевезення на дачу, але і швидко розставити речі за лічені години!