ВИВЕЗЕННЯ СТАРОЇ МЕБЛІ

Вивіз старих меблів з квартири, дачі, заміського будинку, вивезення офісних меблів, побутової та комп'ютерної техніки. Демонтаж, розбирання меблів, шафи, старої стінки, ліжка, дивана, спуск з поверху, вивіз на звалище та утилізація м'яких меблів.

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ

Пн - Пт8:00 — 20:00
Сб - Нд9:00 — 18:00

Вивіз старих меблів Київ!

ВІДКРИТИЙ

Завантаження до 6м3

Грузоперевозки бортовая

900 грн

+200гр. за м3

Оперативна робота вантажників
Розбирання, виніс, завантаження
Поверховий спуск предметів
Індивідуальний підхід

ТЕНТОВИЙ

Завантаження до 25m3

gruzoperevozki 3t

1400 грн

+200гр. за м3

Вивіз меблів з квартир
Вивіз офісних меблів
Утилізація меблів
Розбирання меблів

Ціни на послуги договірні!

ГАЗЕЛЬ

Завантаження до 19m3

ГАЗель 4м

700 грн

+200гр. за м3

Вивезти стару радянську стінку
Вивіз м'яких меблів з квартири
Вивести кухонні меблі
Матраци, ліжка

Вивіз меблів !

Вивіз старих меблів

Професійне вивезення меблів у Києві

Компанія «Вивіз-Транс» з 2008 року займається вивезенням та утилізацією старих меблів і різного мотлоху в місті Київ, зарекомендувавши себе надійним партнером для багатьох українських і зарубіжних банків і офісних фірм. Ми допомогли їм позбавиться від сотні тонн старої відслужив свій термін офісних меблів. Радимо і Вам легко розлучатися зі старим відслужив свій термін мотлохом з квартири або дачі. Старі меблі несе в собі не тільки приємні спогади, але з роками вбирає в себе весь негатив, тому не бійтеся викидати «мотлох», і без особливих коливань оновлюйте свій інтер'єр в квартирі на дачі або в офісі. Однак купивши нові меблі, автоматично виникає питання, куди подіти стару відслужила меблі?

Чому вивезти старі меблі потрібно довірити нам ?

Головне виникає питання, кому доручити вивести старі меблі? Одна справа, коли ви купили меблі в порожню щойно після ремонту квартиру, нові меблі доставили і розставили, як вам завгодно. Але зовсім інша справа, коли житло заставлено давно дратує, вийшла з моди старими меблями, і тут на допомогу приходимо ми. Наша компанія має великий досвід з вивезення та утилізації старих меблів. Ми відправимо в утилізацію ваш диван, м'який куток, радянську стінку, стіл, будь-яку шафу і кухню. Займаємося вивезенням побутової та комп'ютерної техніки. Потрібно вивезти холодильник, пральну машину, швейну і посудомийну машинку, комп'ютер, монітор? Телефонуйте нам. На Ваше замовлення ми вивеземо і утилізуємо все, що до сих пір займало і захаращують простір Вашої квартири, офісу або дачі, покращуючи при цьому Ваш побут.

Вивести старі меблі на утилізацію !

Вивіз та утилізація старих меблів – одне з непростих завдань на сьогоднішній день. Ця стаття написана для того, щоб ви не витрачали даремно свій час і сили, і не зверталися до непрофесіоналів, переплачуючи при цьому зайві гроші. Звернувшись до нас, я вам скажу відверто: ви звернулися за адресою, зробивши замовлення на будь-який день тижня, навіть святковий, якщо хочете. Будьте певні, вивезення меблів на утилізацію буде виконано нами швидко та акуратно. Можливо ви захочете виконати цю роботу самостійно, можу вас запевнити, дешевше не буде, якщо ви звичайно не викинете свій непотріб в якусь канаву. Але такий варіант не підійде, якщо ви порядна особистість. Та й неприємностей можна поиметь у вигляді величезного штрафу, і витікаючими з цього наслідками.

Утилізація старих меблів

 • радянську стінку, службовець;
 • м'який куток, стіл, стільці;
 • кухонні меблі, тумбочки;
 • диван, ліжко, диван, крісло;
 • матрац і будь-які подушки;
 • піаніно і рояль.

Автотранспорт для вивезення старих меблів!

Для вивезення старих меблів або побутової та комп'ютерної техніки, ми використовуємо свій певний парк вантажних автомобілів. Ми використовуємо для вивозу непотребу маневрені малотоннажні машини, вантажопідйомність яких не перевищує 5 тон. Незважаючи на це габарит кузова можна вибирати різний, в залежності від поставленого завдання. Вибір автомобіля значно ширше, ніж на сайті.

gruzoperevozki 3t

Вантажоперевезення до 4 тонн тент

BAW Тєнтований до 5 тон і об'ємом до 25 куб. м. дозволяють здійснити перевезення об'ємних вантажів, а також вивезення меблів з багатокімнатних квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для вивезення непотребу з офісу або банку і будь-якого іншого закладу. BAW має можливість в'їзду в центр Києва без пєрєпустки.

Габарити кузова: Д - 520 см. В - 220 см. Ш - 200 см.

Mersedes 410

Вантажоперевезення Mersedes 410 3 тони

Мерседес тент до 3 тон і об'ємом до 18 куб. м. дозволяють здійснити вивезення непотребу, об'ємних вантажів, а також вивезення меблів з міських квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для вивезення меблів з однокімнатної квартири, і будь-якого іншого закладу. Мерседес має суцільнометалевий кузов, задня навантаження.

Габарити кузова: Д - 400 см. В - 220 см. Ш - 220 см.

BAW

Вантажоперевезення бортові вантажівки до 5 тон

BAW бортовий до 4 тон і об'ємом до 6 куб. м. дозволяють здійснити перевезення будь-яких вантажів, а також вивезення старих меблів з багатокімнатних квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для заїзду в арку, підземний гараж, важкодоступні міські місця. Автомобіль вільно може працювати в центрі Києва.

Габарити кузова: Д - 450 см. В - 220 см. Ш - 70 см.

Вивіз старих побутової та комп'ютерної техніки!

Вивезення та утилізація побутової та комп'ютерної техніки - одна з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішній день. До благоустрою свого побуту прагне практично кожна людина, намагаючись зробити своє життя більш комфортним. Побутова та комп'ютерна техніка, допомагає бути людині просунутим і вільним, замінивши ручну працю озброївши інформацією. Правда вічної техніки ще ніхто не придумали, тому рано чи пізно пристрої, які раніше були незамінними помічниками, втрачають свою функціональність і несправна техніка повинна бути утилізована.

Відправимо в утилізацію:

 • холодильне обладнання, холодильники;
 • телевізори, комп'ютери і периферія;
 • пральні та посудомийні машини;
 • електричні та газові плити;
 • дрібна побутова техніка.

Утилізація старих меблів

Вивіз на утилізацію старих меблів, побутової комп'ютерної техніки.

Сьогодні утилізація меблів є пріоритетним напрямком діяльності багатьох компаній, які працюють на сучасному ринку. Компанії-утилізатори пропонують всім своїм клієнтам великий спектр послуг, які отримали широкого розповсюдження в наш час.

Скористатися послугами утилізують компаній вам доведеться в тому випадку, якщо вам необхідно буде зробити ремонт, який передбачає заміну старих меблів на нову або вивіз ванної, холодильника на смітник.

звичайно, ви можете самостійно зайнятися утилізацією меблів, старої побутової техніки або холодильного обладнання, але вам доведеться витратити багато сил і часу для того, щоб розібрати всі ці громіздкі предмети, а потім ще й доведеться вирішувати питання з тим, куди ж їх вивозити?

Якщо ви звернетеся за допомогою до компанії-утилізатора, то вона візьме на себе всі обов'язки і позбавить вас від багатьох труднощів і проблем. У зручний для вас час приїде бригада вантажників, виконає розбирання меблів, побутової техніки, холодильного обладнання та інших непотрібних речей.

Навантаження і розвантаження всіх предметів, піддаються утилізації, вони також візьмуть на себе. Щоб скористатися цими послугами, необхідно зв'язатися з менеджером компанії по телефону і замовити комплекс послуг. Замовляти послуги необхідно за кілька днів до передбачуваної дати.

Що стосується вартості даних послуг, то вона різна і буде залежати від декількох факторів. Тобто, від переліку послуг, складності роботи, місцезнаходження клієнта і багато іншого.