РІЧКОВИЙ ПІСОК З ДОСТАВКОЮ

Річковий пісок з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони передмістя. Купити машину річкового піску з доставкою до Василькова і Васильківський район. Києво – Святошинський й Обухівський райен за низькими цінами.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Річковий пісок ціна з доставкою!

Песок речной
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Пісок річковий220 грнтона1
Пісок річковий на підсипку150 грнтона1
Пісок з доставкою річковий (ЗІЛ)від 2200 грнсамоскид5 тон
Річковий пісок з доставкою (КАМАЗ)від 3600 грнсамоскид10 тон
Річковий пісок з доставкою (КАМАЗ, МАН)від 5900 грнсмоскид20 тон

Пісок — один із найбільш затребуваних матеріалів , застосовуваний при закладці фундаментів, заливці підлоги, зведенні стін, оздоблювальних ремонтах (ремонт будинків, квартир). Використовується також під час ландшафтних робіт на прилеглих до будівлі територіях або будівництві під'їзних доріг. Цей природний матеріал є практично в будь-якому будівельному матеріалі, наприклад : в стягуванні-штукатурці, в ЗБВ -виробах, тротуарної і декоративної плитці і найголовніше в покритті дорожнього полотна.

доставка піску швидке та якісного обслуговування. Вартість річкового піску з доставкою по вказаним районам обумовлена ​​відстанню. Ціна також залежить від обсягу доставляється річкового піску. Ми готові запропонувати оптимальні ціни на доставку піску в межах Києва та області.. Доставка піску Васильків, Київ, Боярка, Чабани, Хотів, Вишневе, Калинівка, Глевахо, Крюківщина, Гатне

Доставка проводиться самоскидами від 5 до 20 тон 20 тон.

Оплата за фактом доставки або передоплата на карту.

Пісок річковий – ідеальний матеріал для будівництва

Пісок – це природний матеріал. Він відрізняється від інших різновидів піщаної продукції, застосовуваної на будівництві. Головною відмінністю є високий рівень чистоти мінералу. В річковому піску немає небажаних включень. Цей мінерал є однорідним по фракційності. Глина з річкового піску вимивається природним шляхом річковим плином. Тому даний будівельний матеріал придатний для якісного дренажу, використання в першокласних розчинах.

Річковий пісок характеризується високим фільтруючим коефіцієнтом, хорошою пропускною спроможністю. Цей піщаний продукт:

  • є цінним компонентом у бетоні, яким заливається фундамент. Така конструкція підстави буває безусадочной;
  • застосовується у фасадних, штукатурних роботах;
  • використовуються для сухих сумішей, що набули широкого поширення в сучасному будівництві.

Велика сфера застосування річкового піску забезпечується завдяки його однорідній структурі. При видобутку піщаної сировини з різних глибин колір і модуль крупності піщинок розрізняються. Пісок може бути сірим, білим або жовтим. Тривале перебування у водному середовищі позначається на формі зерен. постійно відшліфовуючи, вони набувають округлий вигляд. Хімічна формула річкового піску SiO2. Він є діоксидом кремнію. Зазвичай даний вид мінералу є кварцовим.

Переваги річкового піску – це:

  • екологічна чистота;
  • шумоізоляційні властивості;
  • вологонепроникність;
  • стійкість до агресивних речовин, до процесів гниття.

Гранули піску в залежності від місця видобутку можуть бути дрібними, середніми, великими. Найбільш оптимальною фракцією в кладок, штукатурних розчинах вважається розмір зерен 2 міліметра. При створенні несучих конструкцій використовується крупнозернистий пісок розміром до 5-ти міліметрів.

У будівництві також популярно піщане сировину з кар'єрів, вартість якого нижче в порівнянні з річковим піском, оскільки спосіб видобутку останнього досить витратний. Транспортні витрати також підвищують ціну.

Як вже зазначалося, намивний пісок може бути використаний у будівництві без спеціального очищення. Він придатний в будь-яких операціях. Навіть для дренажних систем річкове сировину очищати не потрібно.