ВИВЕЗЕННЯ СТАРОЇ МЕБЛІВ У КИЄВІ

Вивіз старих меблів з квартири, дачі, заміського будинку, вивезення офісних меблів, побутової та комп'ютерної техніки, що відслужила свій термін і перетворився в гори непотребу.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – проти9:00 – 18:00

Вивіз старих меблів!

компанія “Вивіз-Транс” з 2008 року займається вивезенням та утилізацією старих меблів і різного мотлоху в місті Київ, зарекомендувавши себе надійним партнером для багатьох українських і зарубіжних банків і офісних фірм. Ми допомогли їм позбавиться від сотні тонн старої відслужив свій термін офісних меблів. Радимо і Вам легко розлучатися зі старим відслужив свій термін мотлохом з квартири або дачі. Старі меблі несе в собі не тільки приємні спогади, але з роками вбирає в себе весь негатив, тому не бійтеся викидати “мотлох”, і без особливих коливань оновлюйте свій інтер'єр в квартирі на дачі або в офісі. Однак купивши нові меблі, автоматично виникає питання, куди подіти стару відслужила меблі?

Та й головний виникає питання, кому доручити вивести старі меблі? одна справа, коли ви купили меблі в порожню щойно після ремонту квартиру, нові меблі доставили і розставили, як вам завгодно. Але зовсім інша справа, коли житло заставлено давно дратує, вийшла з моди старими меблями, і тут на допомогу приходимо ми. Наша компанія має великий досвід з вивезення та утилізації старих меблів. Ми відправимо в утилізацію ваш диван, світську стінку, стіл, будь-яку шафу і кухню. Займаємося вивезенням побутової та комп'ютерної техніки. Потрібно вивезти холодильник, пральну машину, швейну і посудомийну машинку, комп'ютер, монітор? Телефонуйте нам. На Ваше замовлення ми вивеземо і утилізуємо все, що до сих пір займало і захаращують простір Вашої квартири, офісу або дачі, покращуючи при цьому Ваш побут.

Потрібно вивести старі меблі?

Вивезення та утилізація старих меблів - одна з не простих завдань на сьогоднішній день. Ця стаття написана для того, щоб ви не витрачали даремно свій час і сили, і не зверталися до непрофесіоналів, переплачуючи при цьому зайві гроші. Звернувшись до нас, я вам скажу відверто: ви звернулися за адресою, зробивши замовлення на будь-який день тижня, навіть святковий, якщо хочете. Можливо ви захочете виконати цю роботу самостійно, можу вас запевнити, дешевше не буде, якщо ви звичайно не викинете свій непотріб в якусь канаву. Але такий варіант не підійде, якщо ви порядна особистість. Та й неприємностей можна дістати у вигляді величезного штрафу, і витікаючими з цього наслідками.

Вивеземо на утилізацію:

 • радянську стінку, службовець;
 • м'який куток, стіл, стільці;
 • кухонні меблі, тумбочки;
 • диван, ліжко, диван, крісло;
 • матрац і будь-які подушки;
 • піаніно і рояль.

Автотранспорт для вивезення старих меблів!

Для вивезення старих меблів або побутової та комп'ютерної техніки, ми використовуємо свій певний парк вантажних автомобілів. Ми використовуємо для вивозу непотребу маневрені малотоннажні машини, вантажопідйомність яких не перевищує 5 тонн. Незважаючи на це габарит кузова можна вибирати різний, в залежності від поставленого завдання. Вибір автомобіля значно ширше, ніж на сайті.

BAW Вантажівка до 5 тонн і об'ємом до 25 куб. -. дозволяють здійснити перевезення об'ємних вантажів, а також вивезення меблів з багатокімнатних квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для вивезення непотребу з офісу або банку і будь-якого іншого закладу. BAW має можливість в'їзду в центр Києва без пропуску.

Габарити кузова: Д - 520 см. В - 220 см. Ш - 200 см.

Мерседес тент до 3 тонн і об'ємом до 18 куб. -. дозволяють здійснити вивезення непотребу, об'ємних вантажів, а також вивезення меблів з міських квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для вивезення меблів з однокімнатної квартири, і будь-якого іншого закладу. Мерседес має суцільнометалевий кузов, задня навантаження.

Габарити кузова: Д - 400 см. В - 220 см. Ш - 220 см.

BAW бортовий до 4 тонн і об'ємом до 6 куб. -. дозволяють здійснити перевезення будь-яких вантажів, а також вивезення старих меблів з багатокімнатних квартир, дач, офісів і заміського будинку. Максимально зручний для заїзду в арку, підземний гараж, важкодоступні міські місця. Автомобіль вільно може працювати в центрі Києва.

Габарити кузова: Д - 450 см. В - 220 см. Ш - 70 см.

Вивіз старих побутової та комп'ютерної техніки!

Вивезення та утилізація побутової та комп'ютерної техніки - одна з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішній день. До благоустрою свого побуту прагне практично кожна людина, намагаючись зробити своє життя більш комфортним. Побутова та комп'ютерна техніка, допомагає бути людині просунутим і вільним, замінивши ручну працю озброївши інформацією. Правда вічної техніки ще ніхто не придумали, тому рано чи пізно пристрої, які раніше були незамінними помічниками, втрачають свою функціональність і несправна техніка повинна бути утилізована.

Відправимо в утилізацію:

 • холодильне обладнання, холодильники;
 • телевізори, комп'ютери і периферія;
 • пральні та посудомийні машини;
 • електричні та газові плити;
 • дрібна побутова техніка.

Вартість перевезення нижче, ніж у конкурентів!

Налагоджений робочий процес, -багаторічній досвід, дозволяють знизити тарифи

на наші перевезення в середньому, на 20% нижче, ніж у конкурентів.