Кабеленесучі системи – основа електропроводки, яка забезпечує надійність, безпеку та довговічність електричних мереж. Для додаткового посиленого захисту електротехнічних систем від зовнішніх впливів: механічних пошкоджень, вологи, пилу, ударів та інших негативних факторів використовують металеві труби. Вони допомагають забезпечити надійне кріплення кабелів та проводів у будь-яких умовах, що робить їх важливим елементом під час прокладання кабельних мереж.

За посиланням https://ital-tecno.com.ua/ru/kabelenesuchi-sistemi/truba-metaleva/ можна ознайомитися з асортиментом металевих труб та аксесуарів до них, які представлені в асортименті інтернет-магазину «Італ-Техно».

Сталева оцинкована труба 50 мм/1.2 мм

Металеві труби від «Італ-Техно»: надійність, великий вибір, доступні ціни

Українська Компанія «Італ-Техно» – імпортер та дистриб’ютор високоякісного електротехнічного обладнання від видатних італійських виробників. Понад 20 років «Італ-Техно» має репутацію надійного партнера з постачання металевих труб та комплектуючих до них.

Загальні переваги металевих труб для електротехнічних систем: висока механічна міцність та довговічність, герметичність, пожежна безпека. Для максимального використання властивостей металевих труб для захисту кабеля важливо враховувати умови експлуатації, матеріал виготовлення, діаметр, товщину стінки інші критерії.

Металеві труби з оцинкованої сталі від «Італ-Техно»

Найміцнішою, дуже надійною та довговічною кабеленесучою системою вважаються труби з оцинкованої сталі. Вони універсальні, підходять для прихованої та відкритої прокладки у простих й складних кабельно-провідникових системах.

Інтернет-магазин «Італ-Техно» пропонує вибір сталевих оцинкованих труб діаметром від 16 до 63 мм, товщиною стінок 1-1,5 мм. Також тут можна придбати різноманітні аксесуари: з’єднувачі (кутовий, лінійний, «тато», «мама»), температурні компенсатори, скоби для монтажу.

Температурний компенсатор труба-труба 50 мм

Переваги оцинкованої сталі:

  • Міцність і механічна стійкість. Витримує великі навантаження та вібрації.
  • Антикорозійне цинкове покриття. Захист від корозії та впливу інших факторів в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
  • Тривалий термін служби. Більш 50 років експлуатації.
  • Естетичний вигляд. Може використовуватися як декоративний елемент при відкритій прокладці.
  • Екологічно чистий матеріал.

Завдяки повній відповідній комплектації аксесуарами кожної позиції труб каталогу «Італ-Техно» монтаж/демонтаж не становить складності, не потребує багато часу та зусиль.

Металеві труби з оцинкованої сталі від «Італ-Техно» – професійний вибір. Звертайтесь та отримуйте оптимальні рішення для ваших електротехнічних систем.