Yes

Щоб безпечно насолоджуватися в парній, необхідно багато уваги приділити деталям проєкту ще на етапі розробки конструкції бані. Окремо варто згадати важливість системи відведення газоподібних продуктів горіння. Звичайно, якщо ви використовуєте електричне обладнання, димоходи для сауни не потрібні. Але в інших випадках, коли для розігріву використовується газ, вугілля або дрова, димарі життєво необхідні. Якщо ця система буде зроблена недбало, з серйозною економією, великий ризик займання або отруєння чадним газом.

Ми розповімо, якою може бути труба для димаря в сауну, а купити все необхідне від виробника «Теплайн» можна через інтернет-магазин Teplin: https://tepline.com.ua/ua/g82708377-dymohody-stalar-dlya.

Димоходи для сауни: конструкція та матеріал труби димаря в баню

На цей момент труби для димаря в сауну можуть бути виготовлені з:

  • цегли;
  • нержавіючої сталі;
  • кераміки.

Перший і третій варіант мають велику вагу, тому для них потрібно буде підготувати відповідний майданчик. Причому цегляна кладка вимагатиме ретельного догляду, адже через особливості внутрішньої поверхні вона дуже швидко засмічується сажею. Кераміка не має подібних проблем, димарі для сауни з цього матеріалу можна вважати ідеальними за багатьма показниками. Окрім одного – ціна. Керамічні димоходи дуже дорогі, а в експлуатації вони нічим не кращі за труби з нержавіючої сталі. Тому саме останні є оптимальним варіантом.

Такий димар повинен бути виготовлений із сендвіч-труби (одна вставляється в іншу, а вільний простір у 3 – 5 см заповнюється вермікулітом або мінеральною ватою). Для бані краще, якщо сталь буде марки AISI 321. Вона витримує робочі температури до +850 та короткочасні сплески до +1200 градусів за Цельсієм. При цьому матеріал стійкий до дії агресивних хімічних елементів, що містяться в диму.

Купити димарі для бані через інтернет-магазин Teplin

В Україні ідеальним варіантом димоходу для сауни є STALAR, виріб із нержавіючої сталі AISI 321 від торгової марки Teplin. Вся продукція цього бренду служить не менше десяти років і товари для лазні не є винятком. Причому можна купити всі елементи димаря в баню в одному місці.