повітряний ресівер

Повітрозбірник, він же – повітряний ресивер, є річчю незамінною. Він виготовляється з металу та використовується для зберігання стисненого повітря (або іншої газоподібної речовини) під високим тиском. Призначення ємності досить просте. Бувши частиною системи, він дозволяє:

  • згладити пікові навантаження;
  • вирівняти коливальні процеси;
  • видалити конденсат із газу.

Можна сміливо сказати, що ресивер повітряний– універсальний виріб. Якщо вам він потрібен для вже існуючого компресора, немає жодної необхідності витрачати гроші на ємність від того ж бренда.

Ми розповімо, як підібрати ресивер і чому замовлення в компанії «Центррезервуарсервіс» буде максимально вигідним: https://rezervuary.com/ua/p1250235107-vozduhosbornik-resiver-vozdushnyj.html.

Повітряний ресивер для компресора: важливість інструкції

Як правило, стандартна комплектація повітряного ресивера включає запобіжні клапани, манометри і клапан для зливу конденсату. Всі входи стандартні, так що ємність може підключатися до різного обладнання. Ключовими характеристиками ресивера є такі якості:

  • об `єм;
  • максимально допустимий тиск.

Хоча їх дуже мало, не варто недооцінювати їхнє значення. Від обсягу буде залежатиме ефективність роботи всього сполученого обладнання, а від другого показника – його безпека.

Як правило, в документації компресора є рекомендації виробника щодо технічних характеристик відповідного ресивера. Але варто враховувати, що обсяг повітрозбірника не може бути меншим за одну третину продуктивності компресорного обладнання. Наприклад, якщо у вас техніка видає 3000 літрів стисненого повітря за хвилину, ресивер повинен вміщувати щонайменше 1000 літрів.

Якщо в технічній документації вказані нижчі показники, закономірно виникає питання як до кваліфікації укладачів інструкції, так і до якості обладнання загалом.

Де знайти ресивер повітряний якісний в Україні

Хоча на ринку можна знайти повітряні ресивери від відомих закордонних брендів, не варто даремно витрачати гроші. Повітрозбірник справді є універсальним. Головне – щоб якість виготовлення та комплектуючі були на рівні. Звертаючись до «Центррезервуарсервісу» ви отримуєте можливість придбати якісні ресивери повітряні потрібного саме вам обсягу. Таким чином ви зможете заощадити гроші, не ризикуючи безпекою персоналу на вашому підприємстві.