Вивіз сміття ЗІЛ

Характеристики:

Вывоз мусора ЗИЛ

Обсяг авто - 5-6 м3, тоннаж– 5 – 7 т.

ціни:
Вартість вивозу сміття без вантажників 1400 грн.
Вартість вивозу сміття з вантажниками від 2200 грн.

Зіл Самоскид, вивіз сміття, вивезення сміття будівельного, вивезення сміття не габаритних, вивезення сміття з квартири, вивезення сміття з гаража, вивезення сміття з дачі, вивезення сміття з саду, вивезення сміття з приватного сектора, вивезення старих меблів, утилізація старих меблів, вивезення меблів з квартири, вивезення меблів із заміського будинку, вивезення меблів з садового дачної ділянки.

Замовити ЗіЛ для вивезення сміття

Вивіз сміття ЗІЛом на смітник - найдешевший, але при цьому недалекоглядний спосіб його утилізації. Недалекоглядний він в першу чергу тому, що сміття залишається сміттям. Звалища навколо міст займають величезні площі. отруйні речовини, виявляються на звалищах, проникають в підземні води, які часто використовуються в якості джерел питної води, розвіюються вітрами по околицях і тим самим завдають шкоди навколишньому середовищу. Крім того, в результаті процесів гниття без доступу повітря утворюються різні гази, які також не освіжають атмосферу навколо сміттєзвалища. Деякі продукти гниття здатні самозапалившись, тому на звалищах регулярно виникають пожежі, при яких в атмосферу викидається сажа, фенол, бенз-а-пірен та інші отруйні речовини.

Отже, сміття звалюють на поверхню землі або піддають похованню. Що гірше - невідомо, оскільки, з одного боку, похованих сміття не дає пилу, розлітається навколо сміттєзвалища, і не так псує ландшафт, а з іншого - він знаходиться ближче до грунтових вод. До того ж поховання сміття - процес досить дорогий. Воно ефективно в тому випадку, якщо треба знешкодити невелика кількість сміття.

Проте звалища сміття можуть виявитися корисними. так, будівельним сміттям засипають яри, ями і т.д. Оскільки основна частина будівельного сміття за складом аналогічна природним камінню, великого збитку природі таке використання не завдає. На Заході існують і вже здійснюються проекти рекультивируются звалищ. По перше, такі звалища дренируют, щоб не допустити проникнення вод зі звалища в підземні водоносні горизонти. По-друге, їх вентилюють, щоб не допустити утворення горючих і отруйних газів. Сміття на звалище насипають так, щоб її поверхня була рівною.

Щоб вивільнити величезні площі, займані звалищами, виникла ідея спалювання сміття: він повинен перетворитися в газоподібні продукти, які розвіялися б в повітрі і включилися в природний круговорот. Однак дійсність відрізняється від ідеї.

По перше, далеко не все сміття горить. Зокрема, залізо, що міститься, наприклад, в зламаних побутових приладах. Багато горючі відходи при згорянні дають золу, маса якої може складати кілька відсотків від маси вихідного сміття. Тому все шлаки, які залишаються після згоряння, все одно доводиться вивозити на звалища.

По-друге, сміття містить багато вологи і важко горючих матеріалів, тому горить погано. Неповне згоряння сміття призводить до викиду величезної кількості сажі і шкідливих органічних сполук. Щоб подібні речовини не виділялися, температура згоряння сміття повинна бути вище 1200 З, але при простому згорянні сміття температура рідко перевищує 800 З. Доводиться або не давати енергії згоряння сміття розсіюватися, або спеціально підігрівати палаючий сміття.

Є проекти по спалюванню сміття в розплавах солей, розплавленому залізі і т.д. Були навіть ідеї додавати сміття в доменні печі, що навряд чи поліпшило б якість одержуваного чавуну. У будь-якому випадку спалювання сміття - процес, вимагає спеціальних заходів безпеки.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів