ПІСОК ЯРУЖНИЙ

Яружний пісок з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони прилеглі до столиці. Пісок яружний можна купити з доставкою Києво – Святошинський, Обухівський, Васильківський райони.

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Купити яружний пісок!

Песок овражный
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Пісок яружний200 грнтона1
Пісок яружний на підсипку120 грнтона1
Пісок з доставкою яружний (ЗІЛ)від 2100 грнсамоскид5 тон
Яружний пісок з доставкою (КАМАЗ)від 3400 грнсамоскид10 тон
Яружний пісок з доставкою (КАМАЗ, МАН)від 5600 грнсамоскид20 тон

Пісок яружний, на відміну від річкового, характеризується дуже дрібною зернистістю. При цьому коштує дешевше, ніж річковий. Але містить в собі значну кількість шкідливих сумішей, зразок глиняних і алеврітових частинок. Краще використовувати цей сорт для виготовлення бетону, розчинів штукатурки, в роботах початкового циклу і як підсипку при будівництві доріг.

Кар'єрний пісок використовується також для штукатурних і кладок, при зворотній засипці котловану, при зведенні будівель і будівництві тимчасових доріг. Карьерный намывной песок добывается из обводненных слоев месторождений гидромеханизированным способом и используется в качестве наполнителя бетона, а також при виробництві залізобетонних виробів, цегли, тротуарної плитки, а також в дорожньому будівництві.

Доставка проводиться самоскидами від 5 до 20 тон 20 тон.

Оплата за фактом доставки або передоплата на карту.

Послуги з доставки яружного піску

Яружний пісок відносять до найбільш затребуваним матеріалами, без яких не обходиться жодне будівництво. Його застосовують для виготовлення бетону, пристрою дорожнього покриття, створення ландшафтного дизайну.

Класифікація піску

Різні види цього будматеріалу відрізняються за своїм складом, коефіцієнту фільтрації, структурі і величині частинок, змісту мулистих, пилоподібних, глинистих домішок і інших показників. Пісок природного походження часто класифікують на підставі місця видобутку.
кар'єрний вид, наприклад, зустрічається практично в будь-якій області. Його використовують не тільки в будівництві, але і для ландшафтного дизайну. Матеріал має високу в'язкість і підходить для створення гіпсових і цементних розчинів.

У річкового піску мало глинистих домішок. Він збільшує крихкість і обсяг грунту. Часто його використовують в бетонних розчинах.
Морський вид піддають подвійний обробці. Його застосовують для очищення обладнання, а також в будівництві.
Фахівці виділяють яружний вид. У ньому присутні частинки глини, що негативно позначається на міцності замішували розчинів. Такий матеріал застосовують значно рідше, чим інші.
За допомогою митого піску створюють суміші для стяжки, розчини для плитки та цегли. Матеріал проходить ретельну обробку, в результаті якої видаляється глина і пил.

За величиною частинок пісок відносять до:

– дрібного;
– пилуватого;
– середнього;
– великого;
– підвищенно великому виду.

Залежно від основних якостей, виділяють різні марки будматеріалу. наприклад, пісок з номером 300 відрізняється хорошою міцністю. У ньому міститься не більше 5% домішок. для марки 400 пред'являються більш високі вимоги. Наявність пилу в ньому не перевищує 4%. Товар з номером 800 не може містити більше 3% домішок. Він має високу міцність і стійкістю до низьких температур.

Придбати цей сипкий матеріал у компаній, що спеціалізуються на його поставці, не викликає труднощів. Співробітники швидко доставлять і відвантажать пісок в замовленій кількості. Покупець може вибрати будь-яку марку товару, в тому числі з мінімальним вмістом домішок. Якщо виникає необхідність, він укладає договір на постійну поставку матеріалу.

Компанія несе відповідальність перед замовником за екологічну безпеку і якість піску. Він повинен відповідати показникам, які вказані в Гості. Пісок входить до складу різних будівельних розчинів. Від цього матеріалу багато в чому залежить якість виконаної роботи, тому важливо, щоб його доставка здійснювалася в обумовлений час і в потрібній кількості. компанії, які займаються продажем піску, не тільки надають товар, але і транспортують його на об'єкт.