ПІСОК ЩЕБІНЬ, ВІДСІВ, ДОСТАВКА

Пісoк річковий, яружний, щебінь різних фракцій, дрібну і велику, гранвідсів. Купити з доставкою по Києву і в передмістя; Києво-Святошинський, Обухівський, Васильків і Васильківський район Зил 5т. КамАЗ 10т. МАЗ 20 тон

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ

Пн - Пт8:00 - 20:00
Сб - Нд9:00 - 18:00

Пісок, щебень, відсів!

доставка піску, щебеню

Пісок, щебінь та відсів, відносяться як правило до перевезення та доставки сипучих матеріалів - один з найпопулярніших видів вантажоперевезень, сипучі матеріали широко використовуються в різних галузях в тому числі і в сільському господарстві, а також в житловому і дорожньому будівництві. Ми виконуємо доставки сипучих матеріалів по Києву і області. Організуємо доставку піску, щебеню, відсів, каменю буту а також, грунт, чорнозем, гній для саду та городу і вивіз сміття за потреби.

Перевезення здійснюються самоскидами від п'яти до тридцяти тонн. Доставку сипучих матеріалів ми здійснюємо за головним маршрутом, це Київ, Чабани, Боярка, Васильків, Обухівський район уздовж траси Київ - Обухів, і весь Васильківський район, за оптимальними цінами з можливими компромісом. Терміни доставки і ціна обумовлюються з нашим диспетчером по телефону: +38(067)750-2068

Щебінь і пісок – важливі сипучі матеріали в будівництві

Сипуча продукція в будівельному виробництві займає пріоритетні позиції в переліку використовуваних матеріалів. Особливо актуальними є щебінь і пісок. Це природна сировина використовується в дорожньому будівництві, при зведенні будинків, споруд, інших об'єктів.

Піщана і щебенева продукція є важливими компонентами при замішуванні бетону, інших будівельних розчинів. Пісок служить заповнювачем обробної, асфальтової суміші. У таких випадках застосовується чиста піщана сировина. Ідеальним варіантом є річковий пісок, оскільки в ньому практично немає сторонніх добавок. наприклад, глина вимита з нього річковим плином. Однак найчастіше в будівельних операціях застосовують очищений кар'єрний пісок, так як він за вартістю значно дешевше річкового.

Пісок, який з кар'єрів, вважається некондиційним. Вартість цієї сировини досить дешева. Тому його активно застосовують для засипання канав, вирівнювання майданчиків, формування прошарків під дорожнє покриття, створення під'їзних шляхів.

У кар'єрному піску міститься великий обсяг забруднювачів. Щоб застосовувати такий матеріал в будівельних сумішах, його очищають. Існує дві технології обробки кар'єрного продукту. Це промивка та просіювання. Після виконання спеціальних процедур виходять митий і сіяний піски, структура яких стає схожа на річкову сировину.

Щебінка відноситься до іншої важливої ​​складової бетонної суміші. На будівництві використовуються: гранітний камінь, вапняковий щебінь, гравій. гранітна щебінка, володіє високими характеристиками міцності, застосовується для створення злітних смуг, навантажених автомагістралей, високоміцних фундаментів. Граніт часто замінюється гравійним щебенем, який за вартістю дешевше.

У багатьох випадках використовують вапняковий матеріал. Він є найбільш екологічним і дешевим в порівнянні з його побратимами. Таким щебенем засипають селищні дороги, майданчики під парковку. Міцність його нижче, ніж у гравію і граніту, але цілком достатня для облаштування поверхонь. До того ж, він має ті ж позитивними якостями, що і інші види щебеню. це морозостійкість, вологопоглинання.

Пісок річковий

Доставка річкового піску в Київ і передмістя

річковий пісок

280грнза тонну

Будівельний пісокПісок річковий - один з найбільш затребуваних матеріалів , застосовуваний при закладці фундаментів, заливці підлоги, зведенні стін, оздоблювальних ремонтах (ремонт будинків, квартир). Використовується також під час ландшафтних робіт на прилеглих до будівлі територіях або будівництві під'їзних доріг. Цей природний матеріал є практично в будь-якому будівельному матеріалі, наприклад : в стягуванні-штукатурці, в ЗБВ -виробах, тротуарної і декоративної плитці і найголовніше в покритті дорожнього полотна.

Доставка піску швидке і якісного обслуговування. Вартість річкового піску з доставкою по вказаним районам обумовлена ​​відстанню. Ціна також залежить від обсягу доставляється річкового піску. Ми готові запропонувати оптимальні ціни на доставку піску річкового в межах Києва та області. Доставка піску Васильків, Київ, Боярка, Чабани, Хотів, Вишневе, Калинівка, Глевахо, Крюківщина, Гатне

Пісок яружний

Доставка яружного піску в Київ і передмістя

яружний пісок

180грнза тонну
Пісок яружний

Пісок річковий, яружний з доставкою

Пісок яружний, на відміну від річкового, характеризується дуже дрібною зернистістю. При цьому коштує дешевше, ніж річковий. Але містить в собі значну кількість шкідливих сумішей, зразок глиняних і алеврітових частинок. Краще використовувати цей сорт для виготовлення бетону, розчинів штукатурки, в роботах початкового циклу і як підсипку при будівництві доріг.

Кар'єрний пісок використовується також для штукатурних і кладок, при зворотній засипці котловану, при зведенні будівель і будівництві тимчасових доріг. Карьерный намывной песок добывается из обводненных слоев месторождений гидромеханизированным способом и используется в качестве наполнителя бетона, а також при виробництві залізобетонних виробів, цегли, тротуарної плитки, а також в дорожньому будівництві.

Щебінь невеликий

Щебінь фракції 5-10, 5-20

Щебінь 5-20

385грнза тонну
щебень 5-10Щебінь - це сипкий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

5-20 мм - дрібна фракція (суміш фракцій 5-10 та 10-20), що користується найбільшим попитом. Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів підстав.

щебінь середній

Щебінь фракції 20-40

Щебінь 20-40

340грнза тонну
щебень 20-40Щебінь - це сипучий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

• 20-40 мм - середня фракція. Застосовується у виробництві бетону, залізобетонних конструкцій, в будівництві автодоріг і залізниць, трамвайних ліній, при закладці фундаменту і зведенні виробничих будівель.

Щебінь великий

Щебінь фракція 40-70, 70-120

Щебінь 40-70

335грнза тонну
щебень 40-70Щебінь - це сипучий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

• 20-70 мм, 40-70 мм - велика фракція, використовується у виробництві бетону, масивних конструкцій з нього і на роботи з великим обсягом бетону. Застосовується також у дорожньому будівництві в межах населених пунктів, при зведенні виробничих будівель і споруд.

гранітний відсів

Відсів гранітний

Granotsev

270грнза тонну
відсівПризначений гранітний відсів для оформлення покриттів в благоустрої територій, для бетонних робіт, лиття залізобетону, для формування сумішей оздоблювальних матеріалів стін, гранітна крихта використовується для посипання покрівельних оздоблювальних матеріалів. Технологія наливних бетонних підлог часто включає цю фракцію.

Розмір зерен не перевищує 5 мм, а тому є незамінним декоративним елементом в складі складних штукатурок, тротуарних і бетонних покриттів. Володіє високими характеристиками міцності властивостями. Так само привабливий особливий декоративний вигляд гранул. Якщо граніт застосовується в бетонних конструкціях, то це особливо міцні або жароміцні конструкції, розраховані на роботу в особливо важких умовах експлуатації. Вартість відсіву складає малу незначну суму від вартості великого щебеню, так як ця фракція вважається побічним продуктом видобутку граніту та продукції з нього. Такий стан дозволяє заощаджувати в будівельному виробництві.