ПІСОК ЩЕБІНЬ, ВІДСІВ, ДОСТАВКА

Купити пісок, щебень, пісок річковий, яружний, щебінь різних фракцій, дрібну і велику, гранвідсів. Доставка по Києву, Києво-Святошинський, Обухівський, Васильків і Васильківський район Зил 5т. КамАЗ 10т. МАЗ 20 тон

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ

Пн - Пт8:00 — 20:00
Сб - Нд9:00 — 18:00

Пісок, щебень, відсів!

доставка піску, щебеню

Пісок, щебінь та відсів, відносяться як правило до перевезення та доставки сипучих матеріалів - один з найпопулярніших видів вантажоперевезень, сипучі матеріали широко використовуються в різних галузях в тому числі і в сільському господарстві, а також в житловому і дорожньому будівництві. Ми виконуємо доставки сипучих матеріалів по Києву і області. Організуємо доставку піску, щебеню, відсів, каменю буту а також, грунт, чорнозем, гній для саду та городу і вивіз сміття за потреби.

Перевезення здійснюються самоскидами від п'яти до тридцяти тонн. Доставку сипучих матеріалів ми здійснюємо за головним маршрутом, це Київ, Чабани, Боярка, Васильків, Обухівський район уздовж траси Київ - Обухів, і весь Васильківський район, за оптимальними цінами з можливими компромісом. Терміни доставки і ціна обумовлюються з нашим диспетчером по телефону: +38(067)750-2068

Пісок та щебінь – важливі сипучі матеріали в будівництві

Сипуча продукція в будівельному виробництві займає пріоритетні позиції в переліку використовуваних матеріалів. Особливо актуальними є щебінь і пісок. Це природна сировина використовується в дорожньому будівництві, при зведенні будинків, споруд, інших об'єктів.

Піщана і щебенева продукція є важливими компонентами при замішуванні бетону, інших будівельних розчинів. Пісок служить заповнювачем обробної, асфальтової суміші. У таких випадках застосовується чиста піщана сировина. Ідеальним варіантом є річковий пісок, оскільки в ньому практично немає сторонніх добавок. наприклад, глина вимита з нього річковим плином. Однак найчастіше в будівельних операціях застосовують очищений кар'єрний пісок, так як він за вартістю значно дешевше річкового.

Пісок, який з кар'єрів, вважається некондиційним. Вартість цієї сировини досить дешева. Тому його активно застосовують для засипання канав, вирівнювання майданчиків, формування прошарків під дорожнє покриття, створення під'їзних шляхів.

У кар'єрному піску міститься великий обсяг забруднювачів. Щоб застосовувати такий матеріал в будівельних сумішах, його очищають. Існує дві технології обробки кар'єрного продукту. Це промивка та просіювання. Після виконання спеціальних процедур виходять митий і сіяний піски, структура яких стає схожа на річкову сировину.

Щебінка відноситься до іншої важливої ​​складової бетонної суміші. На будівництві використовуються: гранітний камінь, вапняковий щебінь, гравій. гранітна щебінка, володіє високими характеристиками міцності, застосовується для створення злітних смуг, навантажених автомагістралей, високоміцних фундаментів. Граніт часто замінюється гравійним щебенем, який за вартістю дешевше.

У багатьох випадках використовують вапняковий матеріал. Він є найбільш екологічним і дешевим в порівнянні з його побратимами. Таким щебенем засипають селищні дороги, майданчики під парковку. Міцність його нижче, ніж у гравію і граніту, але цілком достатня для облаштування поверхонь. До того ж, він має ті ж позитивними якостями, що і інші види щебеню. це морозостійкість, вологопоглинання.