ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Автомобільні вантажоперевезення на нашому транспорті, вибрати відповідний вантажівка для перевезення вашого вантажу можна у нас на сайті, зв'язавшись з менеджером або замовити зворотний дзвінок, описав маршрут.

ЗРОБИТИ ЗАЯВКУ

Пн - Пт8:00 — 20:00
Сб - Нд9:00 — 18:00

Вантажоперевезення по Києву

Якщо Ви плануєте замовити автомобільні вантажоперевезення і знайти необхідний транспорт, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Віддані своїй справі і навчені досвідом водії, швидко і в строк виконають поставлене перед ними завдання з доставки вантажу за вказаною адресою. Зв'яжіться з нашим диспетчером з перевезень і він підбере транспорт по найбільш вигідним і недорогим для Вас тарифами. Ми вважаємо наші ціни на послуги вантажоперевезень оптимальними, а економія на надійності машин і кваліфікації водіїв суперечить нашим принципам. Міжміські перевезення вантажів, робота по місту, за місто, перевезення меблів і будматеріалів, вивіз сміття. Ми сьогодні користуються величезною популярністю, завдяки своїй надійності і швидкості в доступній вартості для всіх верств населення. Скориставшись послугами нашого «Автопарку», ви можете розраховувати на найнижчі ціни на послуги вантажоперевезення в Києві і області.

Вантажоперевезення приватним транспортом

Великий вибір автомобільної техніки і досвідченого персоналу, дозволяє нам запропонувати Вам вантажоперевезення різних видів послуг по Києву і області, регулярно виконуються міжміські перевезення надійним транспортом вантажопідйомністю від 0.5 до 20 тон 20 тон.

BAW
sprinter
zil
man
kamaz
kamaz
Грузоперевозки с гидробортом
МАЗ самосвал

Транспортні послуги вантажоперевезення

У сучасному світі послугами транспортування вантажу користуються як компанії, так і приватні особи. До компанії з даним видом послуг змушує звернутися необхідність транспортування обладнання, сировини, продукції, техніки і багато чого іншого. Приватні особи найчастіше звертаються до вантажоперевізникам, коли переїжджають на інше місце проживання, або для доставки купленої техніки або великої меблів.

Зараз є безліч компаній, які пропонують транспортні послуги. Великі транспортні компанії, як правило, мають автопарком з великим вибором автомобілів для виконання різних завдань. Наша компанія пропонує клієнтам перевезення вантажу вагою від 1 до 20 тон 2 тон, доставку вантажу вагою до 5 тон, транспортування вантажу вагою до 10-ти тонн з встановленим гидробортом. Перевезення крупногобарітних вантажів 20-22-х тонними вантажоперевезення бортового типу. Великогабаритні вантажі – це матеріали або товари, обсяг яких більше вантажного відсіку автомобіля. Перевезення насипних будівельних матеріалів вагою від 5 до 20 тон 30 і більше тонн.

У нашому автопарку є криті та відкриті типи вантажних автомобілів, з різними видами розвантажень. Найпопулярнішими є вантажоперевезення самоскидом, цей вид транспорту в основному використовуються для перевезення сипучих вантажів і є одним з видів транспорту, які потребують найбільшого обсягу перевезення вантажів.

У нас ви можете замовити машину для перевезення до 1,5 тонн вантажів по Києву, області та Україні. Для переїзду невеликої квартири, дачі, офіс, перевезення меблів, перевезення піддонів та інших дрібних вантажів економічним вибором є автомобілі, використовувані для перевезення вантажів вагою до 1,5 тон. Використовуваний нами ГАЗель вантажопідйомністю до 1,5 тонн має вантажопідйомність до 1800 кг. Вантажівка досить великий, він дуже зручний для перевезення меблів, підлогу і стіни кузова обтягнуті фанерою, а по периферії кузова є спеціальні кріплення, за допомогою яких можна закріпити товар ременями.

Анонсуємо вантажоперевезення малотоннажним транспортом!

Автомобільні вантажоперевезення - це один з найбільш «ринкових» секторів економіки нашої країни. Вантажопотоки, ціна яких генерується ринками, товарів і послуг, в першу чергу освоюються найбільш чуйним швидким і гнучким видом транспорту: автомобільним. Самим доступний і найпопулярніший на сьогоднішній непростий період, є малотоннажна група транспортних засобів, від 500 до 20 тон 2000 кілограм вантажопідйомності. У категорію яких входить Газель з технічними характеристиками викладених на початку.

Газель на сьогоднішній день є популярним в народі автомобілем і викликає інтерес як у міських перевізників, так і в сільському господарстві, служить, як універсальний транспортний засіб на всі випадки життя. Вантажівка може перевозити вантаж вагою до півтора тонн. Завантаження автомобіля не доставить особливих зусиль - висота від підлоги платформи всього один метр. Творці «ГАЗелі» намагалися, зробити автомобіль маневреним, швидким в щільному міському потоці, щоб водій отримував задоволення від їзди на цьому автомобілі.