В Україні добре розвинена гірничодобувна сфера. Тому на вітчизняному ринку легко знайти такі агрегати як двигун АІММ або двигун АІМ, розраховані на експлуатацію в умовах підвищеної небезпеки вибуху або займання робочого середовища. Обидва різновиди електродвигуна активно використовуються у вугільній промисловості країни. Сучасні шахти мало нагадують прості штольні. Це не просто укріплені тунелі різного ступеня поглибленості, а й величезний комплекс обладнання, що часто є автоматизованим. Не дивно, що вибухозахищений двигун АІММ має такий попит.

Ми розповімо, навіщо потрібен двигун АІМ у вугільній промисловості, а купити цей товар за ціною виробника завжди можна через каталог ТОВ «Електродвигун».

Особливості вибухозахищених електричних двигунів АІМ, АІММ

Серед особливостей електричних двигунів АІМ, АІММ:

  • міцний та герметичний корпус;
  • виконання відповідно до передбачуваного температурного класу;
  • наявність вбудованої системи вентиляції.

Загалом якісно виготовлений двигун АІММ повністю відповідає характеристикам, заявленим у паспорті. Тому ви можете без проблем використовувати його для прохідницьких та вугледобувних комбайнів, шахтних конвеєрів, насосів, компресорів, вентиляторів, а також бурових установок.

Купити двигун АІММ, АІМ за ціною від виробника ТОВ «Електродвигун» в Україні

Необхідність саме у двигунах серії АІММ або АІМ (взаємозамінне обладнання) на виробництвах вугільної промисловості пов’язана зі специфікою технологічних процесів. Навколишнє середовище, насичене вугільним пилом, дуже горюче, а метан, що накопичується в шахтних тунелях – вибухонебезпечний. Тому, відповідно до стандартів техніки безпеки, підтверджених законодавчо, у таких небезпечних умовах можуть використовуватись лише вибухозахищені моделі електричних двигунів.

В Україні їх можна купити від виробника ТОВ «Електродвигун». Крім моделей для вугільної та нафтопереробної промисловості, у каталозі представлені електроприводи комерційного та побутового призначення. Також є багатий вибір комплектуючих для ремонту чи технічного обслуговування двигунів різних серій. Ознайомитись із сертифікатами якості та іншою документацією можна за індивідуальним запитом.