Тензометричний давач ваги – річ незамінна. Він є основним пристроєм у конструкції сучасного електронного ваговимірювального обладнання. Не дивно, що тензодавач є продукцією, що випускається у різних країнах світу. Через особливості політичної чи економічної обстановки, часом виникає необхідність відмовитися від продукції, що вже використовується, й підшукати аналог тензодатчика. На щастя, це можна зробити.

Ми розповімо, як підібрати якісне обладнання, а купити повний аналог тензодатчика можна через каталог Keli: https://keli.ua/tensometric-sensors. І ціна буде відмінною, і якість – високою.

Повний аналог тензодатчика від інших виробників

Щоб успішно замінити давач ваги від одного бренду на іншу продукцію, необхідно, щоб заміна була повним аналогом тензодатчика, який використовувався спочатку. У випадку із продукцією Keli проблем не виникне. Бренд із КНР:

  • є лідером у сфері виробництва тензометричного обладнання;
  • має тривалу історію співпраці з компаніями по всьому світу;
  • спочатку був орієнтований на виробництво не просто точної, але універсальної продукції.

Тому, вибираючи аналог тензодатчика з асортименту цієї компанії, ви легко підберете потрібний варіант. У процесі вибору доведеться орієнтуватися на габарити та конструкцію, клас точності, а також низку інших характеристик. Найкраще, якщо новий тензодавач підбере співробітник Keli Ukraine.

Купити аналог тензометричного давача ваги в Україні

Говорячи, що купити повний аналог тензометричного датчика найвигідніше через каталог Keli, ми не жартуємо. По-перше, йдеться про офіційного представника бренду. Ціна буде максимально доступною. По-друге, виробник дає гарантію якості (12 місяців) та всеосяжну технічну підтримку в цей період. Вам не доведеться турбуватися, що тензодавач вийде з ладу. Зрештою, при співпраці з Keli ви отримуєте можливість виготовлення ваговимірювального обладнання спеціального призначення з нуля. А якщо потрібно лише замінити кілька компонентів, у каталозі точно знайдеться аналог тензодатчика з відповідними технічними характеристиками.

До речі, компанія пропонує не лише компоненти чи обладнання загалом, а й послуги, пов’язані з модернізацією техніки. В цьому випадку можна буде замінити не тільки давач ваги, але і контролер, а також інші компоненти.