Вивезення будівельного сміття

Вивезення будівельного сміття

Досвід у вивезенні будівельного сміття, накопичений нами протягом одинадцяти років роботи на ринку, дає нам можливість швидкого і професійного обслуговування клієнтів в області вивозу і утилізації відходів. Це одна з найчастіше замовних та основних послуг, пропонованих нашою компанією, завдяки якій ми виконуємо замовлення швидко, дешево і на найвищому рівні. Сотні Киян довірилися нам — вірте і Ви!

 Вивіз будівельного сміття

Будівельне сміття становить 30% всіх відходів, що утворюються в країнах Європейського Союзу. В Україні відходи від будівництва, реконструкції та знесення щорічно становлять приблизно 4 млн. тонн. Більшість з нас сприяє створенню цієї жахливої гори при будівництві будинку, ремонту квартири або навіть штукатурці зламаної стіни та стелі. Чи можна керувати цими відходами екологічно безпечним способом? На щастя, так.

Будівельні відходи — це в основному сміття, дерево, метал, а також залишки фольги або спіненого полістиролу. Жодна з цих речей не відновиться до звичайного сміття, навіть не говорячи про стихійні звалища. Все сміття повинне бути передане спеціалізованій компанії, яка бере на себе тягар його безпечного захоронення та обробки.

Що робити з відходами після будівництва, знесення або реконструкції?

Найбільш доступним і найбільш часто обраним способом позбутися від будівельних відходів є замовлення спеціального транспорту. Зазвичай вантажівки для вивезення будівельного сміття доступні в трьох потужностях: ГАЗель 1,5т, ЗіЛ 5т та КамАЗ 10т. Хоча вантажівки е набагато більші, місткістю до 30т. Під час ремонту або прибирання будівельного майданчика достатньо замовити автівку в компанії по вивезенні будівельних відходів з послугою вантажників, які оперативно пофасують в мішки, та потім завантажать на необхідній транспорт.

Що буде далі з завантаженними відходами?

Вивезенні залишки після реконструкції, знесення або будівництва можуть бути перероблені. Утилізація будівельних відходів відбувається, в першу чергу, з сортування різних матеріалів: арматури, дерева або скла. Кожна з цих груп обробляється для подальшого використання.

Сміття, яке є найбільшою частиною відходів, ділиться з точки зору того, чи це залишки від бетону або цегли і чи можливо його переробка в матеріал, який згодом використовується в будівництві. Куди застосовують переробленній матеріал? Для дренажу використовується грубий гравій. Для виготовлення дорожніх фундаментів і для насипів або ґрунтового армування, використовуються бетонні та цегляні матеріали. Для виробництва бетону використовується частина високоякісного залізобетонного матеріалу.

Значну частину відходів становлять різні види деревини: дошки, що використовуються для опалубки, знесення конструктивних елементів, балки, покрівельні деталі, залишки віконних столярних виробів. Більша частина цього типу деревини може бути перероблена в корисну сировину. Деревина, отримана як частина утилізації будівельних відходів, може бути успішно використана як матеріал для виробництва деревинно — сировинних плит або інших деревних матеріалів. Залишки можуть використовуватися в енергетичній промисловості і спалюватися як біомаса.