Сьогодні встановлення скляної перегородки є затребуваною послугою. Нею цікавиться не лише бізнес, а й громадяни. Якщо в офісних центрах та торгових залах розважальних центрів вартість монтажу скляних перегородок – то лише мала плата за швидке та ефективне зонування простору, то у побуті… А все те саме. Тільки дешевше, якщо врахувати, що вартість монтажу скляних перегородок йде за 1 м2. А у звичайному житлі, як правило, потрібно менше панелей, та й висота стель зазвичай нижче.

Ми розповімо, що впливає на вартість встановлення скляної перегородки, а купити цю послугу безпосередньо від виробника в Україні можна через каталог Cortez. Ціна вас порадує, як і можливість виготовлення конструкцій на замовлення (зокрема й вогнестійких). Секрет доступності полягає у тому, що компанія має власне виробництво.

Встановленні скляної перегородки на замовлення, виробництво Cortez

На вартість встановлення скляної перегородки в Україні впливає кілька факторів. Серед них:

  • технічні характеристики скла (стійкість до механічних впливів, вогню тощо);
  • матеріал виготовлення та експлуатаційні особливості каркасу;
  • наявність додаткових декоративних елементів (піскоструминна обробка, фотодрук, плівка).

Всі ці фактори безпосередньо впливають на вартість монтажу скляних перегородок. Також можуть бути враховані особливості встановлення. У процесі узгодження проєкту менеджер підсумовує всі ціни на повний перелік послуг, що дозволяє визначити вартість монтажу скляних перегородок за 1 м2. Таким чином, ціна окремого замовлення обчислюється виходячи із загальної площі.

Вартість монтажу скляних перегородок за 1 м2

Купити скляні перегородки для дому чи офісу, в тому числі і на замовлення, в тому числі з професійним встановленням, можна на сайті Cortez. Ця компанія є одним із лідерів України у даній сфері. Процес оформлення включає узгодження дизайну, виїзд замірника на об’єкт, а також саме виробництво. Вартість монтажу скляних перегородок входить у загальну суму.

Звичайно, ви можете спробувати заощадити, замовляючи перегородки в одному місці, а встановлення – в іншому. Але досвід підказує, що загальна вартість не стане нижчою. А ось ризик пошкодити конструкцію у процесі монтажу багаторазово зростає.