Головна / Блог, сторінки записи / Послуги / Вивіз сміття на Газелі після ремонту від 1,5 тон. 3м3

Вивіз сміття на “Газелі”

Вывоз мусора на "Газели"

Сміттєва проблема буває актуальною в усі часи. Для підтримки нормального рівня екології, створення сприятливих умов життя і виробничої діяльності необхідно своєчасно прибирати і вивозити скупчується мотлох на утилізацію.

Сміття транспортується різними способами. Досить поширеним є контейнерний варіант перевезення відходів. Але в деяких ситуаціях така технологія буває недоцільною. Якщо сміття не так багато, то вигідніше скористатися «Газеллю».

Цей вантажівка має:

• компактні розміри. Він здатний легко розвернутися в тісному просторі, прошмигнути по вузьких вуличках;

• відмінну маневреність, що дозволяє водієві при необхідності змінити маршрут, звернувши на вільні від пробок вулиці, щоб швидше добрати в пункт призначення;

• низький кузов, зручний для завантаження;

• доступні розцінки на послуги, що надаються.

«Газель» – це надійне, швидкісне транспортний засіб. Вона здатна за короткий час пройти значні відстані. У порівнянні з громіздким вантажівкою один і той же шлях їй вдається подолати набагато швидше.

Вывоз мусора на Газели, є найкращим способом для звільнення територій від будівельних відходів в умовах тісної забудови, від мотлоху об'ємом приблизно до півтора тонн. Цей верткий автомобіль зможе проїхати під низькими арками. На такому моторному вантажівці зручно вивозити непотрібні меблі або важку побутову техніку з квартири.

У процесі ремонту з'являються обрізки, уламки, залишки будівельних матеріалів. Всі ці відходи укладаються в мішки, виносяться з приміщення і укладаються в кузов. Низьке розташування борту полегшує ручне завантаження. Також можна використовувати навантажувальну техніку.

Ціни на послуги клінінгових компаній доступні будь-якому клієнту. Персонал подібних служб користуються налагодженими технологіями збиральних робіт.

«Газель» знаходиться в ряду економічного транспорту. Цей автомобіль займає міцні позиції в бізнесі будь-якої спрямованості. Завдяки низькому споживанню палива і простому обслуговуванню він є вигідним варіантом ТС.

Для кожної ситуації підбирається підходяща модифікація маневреного вантажівки. Цей може бути машина з короткою або довгою базою, з напівпричепів або металевим кузовом.

нерідко “Газель” підставляють поруч з будівлею, щоб завантажувати її кузов прямо з вікна.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів