Вивіз великогабаритного сміття!

Вывоз крупногабаритного мусора

Особливості накопичення великогабаритного сміття полягає в тому, що це продукти нашої з вами життєдіяльності. Людина проживаючи довго на одному місці, збирає навколо себе величезну кількість відслужили свій час різних предметів. До великогабаритним відходів відносяться предмети які перевищують 75 см. і відносяться до п'ятого класу небезпеки і утилізуються на полігоні ТПВ.

Вивіз крупногабарітов відходів

У зв'язку з численними питаннями про типах великогабаритного сміття, які можуть утворюватися з різних причин (і є продуктами життєдіяльності людини). Ми нагадуємо вам, що громіздкі відходи, це побутові відходи, накопичуються в будинках, які через свій розмір і ваги не поміщаються в стандартні контейнери для вивозу відходів.

До великогабаритним відходів відносяться предмети домашнього інтер'єру і користування. Старі речі, столи, стільці, ліжка, дивани, крісла, килими, матраци, великі дитячі іграшки, коляски, вживана побутова техніка. Устаткування великих габаритів, холодильні установки, морозильні камери і т.д.

До великогабаритним відходів не відносяться, що були у використанні санітарно-технічні вироби, арматура, ванни, раковини, унітази або ємності, вікна, двері, паркани, батареї, плитка, деталі для автомобілів, бампери, сидіння і ін. Шини для автомобіля і тракторів, запасні частини, ремонтні відходи, фарби і упаковка для фарб.

Нагадуємо, що позбудеться від подібного роду відходів і замовити вивіз курупногабарітного сміття, звернувшись в спеціалізовану компанію, де ви зможете реалізувати вивезення проблемних відходів таких як: будівельне сміття, зелені відходи, папір і картон, Скло, скляна упаковка, пластмаса, багатокомпонентна упаковка, метали, меблі та інші громіздкі відходи.

подібні компанії, як «ВивозТ» займає гідну нішу в Київ в наданні даних послуг. Тому викинути холодильник, пральну машину, використане електронне обладнання, комп'ютер, телевізор. Допоможемо вивезти відходи будівництва після демонтажу та ремонту дахів, до яких відноситься шифер, металева і бітумна черепиця.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів