Головна/Послуги/Утилізація зелених відходів, вивезення листя і гілки дерева

Утилізація зелених відходів.

Вивіз зелених відходів

Вивіз зелених відходів, листя гілки, трава

Утилізація зелених відходів здійснюється шляхом збору та вивезення їх на переробку в відведені для цього місцях. зелені відходи, утворюються в Києві, складають значну частину від загальної кількості побутових відходів, оскільки з 1 липень 2019 року по 1 липень 2020 року з об'єктів нерухомості в Києві було зібрано понад 2 960 200 кг. Поводження з ними створює великі можливості для їх повторного використання, а також значно знижує їх масу на звалищах, де вони в основному утилізували досі.

У новій системі управління комунальними відходами зелені відходи є однією з основних фракцій відходів, які збираються безпосередньо на території. Вони формуються з ранньої весни до пізньої осені, і управління ними дуже важливо з точки зору екології, економіки і щодо досягнення відповідних рівнів обмеження їх зберігання.

зелені відходи – це все відходи, утворюються при догляді за рослинами, наприклад, скошена трава, листя, невеликі гілки, квіти, залишки рослин і бур'яни, тому вони утворюються регулярно і в досить великих кількостях. Беручи до уваги територію Києва, кількість зелених насаджень і в приватному секторі, маса зелених відходів досить значна, а неправильна утилізація зелених насаджень може стати дуже великою проблемою на звалищі або, що ще гірше, в придорожніх канавах або лісах.

Основним і ключовим етапом правильного поводження з зеленими відходами є їх вибірковий збір, завдяки якому деякі компанії, що займається збором відходів, і може зібрати їх якомога більше. Потім зібрані у власників зелені відходи надходять на сортування, де першим етапом їх переробки є очищення від домішок, наприклад, розрив і видалення пакетів, в яких вони зберігалися. Потім їх піддають процесу компостування, який займає близько 18 місяців. Цей процес відбувається в купах в результаті аеробного розкладання біомаси, тому їх необхідно періодично механічно переміщати, щоб забезпечити адекватне насичення киснем. В результаті компостування виходить готове добриво, яке використовують для рекультивації пошкоджених територій, міський зелені, лісів і парків.

Компостування також може бути відмінним способом отримати безкоштовні і корисні добрива для людей, у яких є свої газони, сади і ділянки. Вам просто потрібно самостійно запастися або спорудити компост, а потім самостійно компостувати всі зелені відходи. Він приносить багато переваг, завдяки економічним, тобто. практично безкоштовним добрив, практичним, наприклад, виробництва добрив в домашніх умовах, без відвідування магазинів, аж до екологічних переваг, тому що компост є відмінним натуральним добривом, але також значно покращує компостування самостійно. зменшує кількість зелених відходів. Більш детальну інформацію про принципи і переваги компостування можна знайти в мережі інтернет.

Формування ефективної системи управління і поводження з муніципальними відходами – одна з передумов забезпечення екологічної безпеки урбанізованих територій і реалізації принципів сталого розвитку, що визначає актуальність проведених досліджень. Цільовою функцією концепції управління і поводження з муніципальними відходами в Київській агломерації є мінімізація впливу їх на середу урбанізованої території за рахунок зменшення обсягів їх накопичення.

Основні завдання дослідження полягають в обґрунтуванні диференціації муніципальних відходів на наступні потоки: легко розкладаються органічні речовини; інертні мінеральні великогабаритні відходи; потенційні вторинні матеріальні ресурси; небезпечні відходи. Така диференціація дозволяє збільшити ресурсоцінні компонентів муніципальних відходів. Шляхом переадресації компонентів загального потоку муніципальних відходів досягається рівень «нульових відходів». Система поводження з відходами в цьому випадку повинна бути організована в рамках муніципального центру рециклінгу вторинних матеріальних ресурсів на основі модульно-поквартального принципу

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів