Головна / Блог, сторінки записи / Послуги / Пісок річковий, намивний з доставкою по Києву області

Пісок річковийПісок річковий намивний, сфера його застосування

Пісок річковий - це сипучий природний матеріал, видобутий з річкового дна. Він має рівні, круглі, обкатані піщинки сірого або жовтого відтінку. Така форма пов'язана з постійним рухом води в річках. За розміром частинок пісок ділять на: невеликий, середній і крупнозернистий. Оскільки промивка піску здійснюється природним шляхом, в ньому немає глинистих грудочок, каменів, органіки, що робить його матеріалом, відповідним для різних будівельних робіт. Але, незважаючи на універсальність даного піску, через дорогу вартості, яка безпосередньо залежить від складності видобутку такого матеріалу, будівельники нерідко застосовують замість нього кар'єрний пісок.

Намивний пісок видобувається з колишнього русла старої річки. В такому піску успішно поєднуються два рідко зустрічаються разом властивості: крупність і практично абсолютна чистота, тому що цей пісок промитий водою.

Намивний пісок із річкового дна має однорідністю, тому його частіше застосовують в бетонних роботах при виробництві сумішей для розчину. Середній розмір елементів - 1,4-2,1 мм. Коефіцієнт фільтрації - 5,8 м / добу, вказує на хорошу пропускну функцію піску.

Чим відрізняється річковий пісок?

Знайти відмінності річкового піску від морського вкрай складно. Дані види сировини добуваються за одним принципом за допомогою засмоктуючих машин. Єдиним розходженням можна вважати місця видобутку того чи іншого піску. Ці два матеріали мають високу якість і відсутністю домішок.

Кар'єрний пісок поступається річковому в своїх якостях. Оскільки він має в своєму складі частинки глини, органічні домішки, а також камені. Перед роботами даний пісок повинен пройти обов'язкову просевку. То який же пісок слід вибирати? Відповідь безпосередньо залежить від робіт, в яких буде застосовуватися матеріал. А також від вимог самого замовника до вартості і якості виконаних робіт. Пісок з кар'єра більше підходить для чорнових робіт. Для виробництва розчинних сумішей з бетону може використовуватися виключно промитий відсіяти кар'єрний пісок.

Завдяки своїм якостям річковий пісок є природним фільтром, очищує воду від непотрібних домішок і частинок. Що дозволяє використовувати даний матеріал в різних системах очистки та при зведенні дренажних конструкцій.

застосування піску, видобутого з річкового дна

У будівництві часто використовується річковий пісок для виробництва розчинних сумішей, в якості подушок для фундаменту, бетонних стяжок і кладок. Основним мінусом даної сировини є швидка усадка, в зв'язку з чим суміш вимагає постійного перемішування. Річковий пісок використовують при виготовленні асфальтної суміші, для зведення доріг і аеродромів, а також при виробництві бордюрной плитки.

Даний вид піску має широке застосування в приготуванні штукатурки і готових декоративних сухих сумішей для опоряджувальних робіт.

Цей вид сировини часто використовують при впорядкуванні прибудинкових ділянок, при ландшафтних роботах, а також для влаштування дитячих пісочниць, оскільки матеріал є чистим і безпечним.

Нерідко річковий пісок додається в грунти для рослин, для надання йому обсягу, крихкість, а також він дозволяється грунту насититися повітрям і корисними бактеріями.

Часто річковий пісок встеляється на дно в акваріумах, тому що він прекрасно очищає воду. Із застосуванням даного виду піску проводиться сувенірна продукція. У сировині додаються різні барвники. Потім його добре просушують. А далі за допомогою нього створюють картини, або викладають в баночки, створюючи різні візерунки. У кого, на що фантазії вистачає.

за підсумком, можна сказати, що річковий пісок, дійсно, є незамінним матеріалом.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів