Як організувати вивіз будівельного сміття?

Организовать вывоз мусора

Як організувати вивіз будівельного сміття? кажуть, що в житті є тільки дві неминучі речі: смерть і податки. Однак, якщо ви виконуєте ремонт, ви знаєте, що видалення будівельного сміття також входить в цей список! Кожен ремонт або будівельний проект створює сміття і всі види відходів будівельних матеріалів, і все це потрібно постійно чистити, вивозити і утилізувати. Переважно надати виконання такого завдання фахівцям. Чим більше обсяг робіт, тим більше кількість відходів.

Кому довірити вивезення будівельного сміття

Як організувати вивіз будівельного сміття? Кожен ремонт або будівельний проект створює сміття і всі види відходів будівельних матеріалів - і все це потрібно постійно чистити, вивозити і утилізувати. Переважно надати виконання такого завдання фахівця. Чим більше обсяг робіт, тим більше кількість відходів.

практично, будівельний сезон добігає кінця для багатьох будівельників перед головними святами або вихідними. І це зазвичай означає поспіх для завершення проектів, які все ще знаходяться в процесі. Один із способів, щоб залишити об'єкт на вихідні без зайвого сміття, завчасно домовиться з надійною компанією яка виконує вивіз будівельного сміття.

хочете дізнатися, скільки відходів насправді залишається в ході будівельних робіт? У той час як в процесі квартирного ремонту, збирається багато будівельного сміття, так ілюбое будівництво може виробляти дивно велика кількість сміття.

Ось кілька характеристик:

  • Нові будівельні проекти складають 2 кілограма відходів на квадратний метр площі забудови. наприклад, при будівництві будівлі площею 22 000 квадратних метрів утворюється майже 50 тонн відходів.
  • Знесення будівлі в середньому становить близько 80 кг. відходів на квадратний метр. Це означає, що під час знесення будівлі площею 22 000 квадратних метрів проводиться 20000 тонн відходів.

Що знаходиться в вашому будівельному смітті?

Будівництво і демонтаж, такі відходи часто діляться на кілька категорій:

  • відходи, залишилися від нового будівництва (наприклад, нові відходи, упаковка і т. г.),
  • Ремонт старих будівель і вивезення в утилізацію, наприклад, давню деревину, ізоляцію, штукатурку, цегла, світильники і т. г.
  • Сміття від великих будівельних робіт, таких як демонтаж доріг і мостів а це, наприклад, бетон, асфальт, щебінь і т. г.

Тому залишається питання: що робити з усім цим мотлохом? Перевезення і утилізація є стандартним підходом, але це не єдиний спосіб боротьби з будівельними відходами.

іншим варіантом, звичайно ж, є повторне використання якомога більшої кількості відходів. Протягом багатьох років переваги утилізації стали очевидними. але знаючи, що будівельне сміття можна переробляти або повторно використовувати, на сьогоднішній день стало відмінним варіантом для багатьох підрядників.

Істина полягає в тому, що для більшості професіоналів в галузі будівництва вони платять за переробку, де б і що б вони не робили. Доброю новиною є те, що в перспективі, користуючись західними технологіями, багато муніципалітетів і приватні фірми розробили засоби і ресурси, щоб зробити цей варіант не тільки життєздатним, але відносно простим і вигідним для всіх учасників.

Є три варіанти позбавлення від будівельного сміття

По суті, є три варіанти, коли ви вирішуєте задачу видалення будівельних відходів. Тут вони знаходяться в порядку найбільш типового підходу:

1. Пошук найбільш вдалого вантажівка

Як і багато інших рішень, які повинен виконати при ремонті, існує кілька варіантів, які можна враховувати при вивезенні сміття. З одного боку, загальний варіант - просто найняти роботу у якогось місцевого хлопця з вантажівкою і сподіватися, що це буде зроблено правильно і не займе занадто багато часу.

Це може здатися хорошим варіантом, правда в тому, що у вас є більш високий ризик зіткнутися з додатковими проблемами, використовуючи «хлопця з вантажівкою».

Це може здатися дешевше, ніж наймання професійної фірми, але насправді ризики переважують вигоду. Якщо ваш сміття випадково знайдуть недалеко від вашого об'єкта, наприклад з чеком на покупки з вашими контактами, то цей хлопець може в кінцевому підсумку коштуватиме вам набагато дорожче, з точки зору часу і грошей і моральної шкоди.

Існують реальні проблеми в кращому випадки відбутися адміністративним штрафом в гіршому ліквідація стихійного звалища за ваш рахунок. Іншими словами, здавалося б, більш низька вартість може коштувати вам набагато більше, ніж ви очікували. Суть в тому, що, для вивозу ваших будівельних відходів, дуже важливий професійний підхід, і знайти підходящу організацію вкрай важливо.

2. Чи не вивозити своїми силами

Для багатьох будівельних організацій робота з прибирання та вивезення будівельного сміття, скупчився на робочому місці, зазвичай не так важлива в списку пріоритетів. Справа не в тому, що вони недооцінюють важливість і необхідність завдання, але вони не хочуть відволікати своїх фахівців від головної справи «ремонту» і намагаються дорожити своєю командою.

Іншими словами, час і гроші, витрачені на утилізацію будівельних відходів, не приносять їм дохід. Ще одна причина в тому, що іноді це важка і травмоопасная робота. При винесенні зламаних плит, блоків з бетону, або матеріалів з використанням скловолокна або свинцевих фарб, все це створює потенційні проблеми зі здоров'ям і безпекою для тих, хто його упакував, і тих, кому доручено його утилізувати.

На додаток до всього цього, існують витрати, пов'язані з різними зборами за звалище, а також з паливом, зносом і пробігом власного вантажівки.

отже, будівельники вибирають спеціальні фірми з вивезення будівельних відходів: «І це є найкращий варіант!»

3. Довірити вивезення сміття професіоналам

Вивіз сміття та прибирання майданчика вважається «частиною роботи» для підрядників взявся за ремонт або будівництво, але це робити зовсім не обов'язково. Коли ви будите витрачати час на збір сміття, очистку ділянки, а також перевезення і вивантаження матеріалу, витрачений на це час не принесе вам великого доходу, ніж оздоблювальні роботи, і відіб'ється на якості виконаних робіт.

Додайте до цього можливі витрати на утилізацію різних матеріалів і навіть необхідну підготовку для ваших співробітників. Переваги «аутсорсингу» для цих завдань стають більш привабливими.

Є деякі нюанси з вивезення будівельного сміття, не просто кидати відходи в задню частину вантажівки. Потрібно укласти матеріали так, щоб вони займали менше місця, менше кубів сміття менше грошей за утилізацію. знаючи, що і де можна утилізувати на законних підставах, робить професійну фірму кращим вибором. Хоча просто взяти і все вивести на місцевий полігон то, це не завжди самий рентабельний спосіб утилізації. Утилізація і повторне використання багатьох використаних матеріалів - це відповідальний підхід для бізнесу.

Грамотні будівельники вибирають «аутсорсинг»

Навіть якщо ви вважаєте себе професіоналом в області будівництва, вам все одно буде важко позбутися мотлоху, що залишився після завершення роботи. Якщо ви робите знесення, реконструкцію або будівництво, завжди є чутливий до часу і дорогий процес позбавлення від будівельних залишків. Бетон, дерево, сталь, плитка і гіпсокартон, все це потрібно надзвичайно швидко вивезти з будівельного майданчика.

Пошук правильного перевізника

«Вивезення-Транс» забезпечує ефективну, швидку і екологічно безпечну модель по утилізації сміття, тому вам не потрібно турбуватися про вивезення або утилізації сміття після завершення проекту. Якщо вам потрібні наші послуги протягом усього будівельного проекту або тільки один раз після його завершення, наші фахівці з перевезення зроблять все, щоб будівельне сміття не валявся у вас під ногами, щоб ви могли продовжити роботу.

Ви можете замовити послугу з утилізації будівельного сміття, перейшовши вниз на контактну фору нашого сайту, описати завдання для виконання, залишити контактні дані і замовити зворотний дзвінок. Або просто набрати номер телефону з сайту в один клік, і наш диспетчер відповість на всі ваші запитання і оформить заявку.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів