Вивіз будівельного сміття і снігу

Вывоз строительного мусора и снега

Вивіз будівельного сміття і снігу. Організуємо прибирання будівельного майданчика від будівельних відходів, позбавивши забудовника від супутніх проблем. Прибирання сміття на будівельному майданчику - трудомісткий і важкий процес, майданчик завалена будівельним сміттям заважає пересуванню і маневру транспорту. Будь-яке будівництво не може обійтися без підтримки порядку на об'єкті, для цього й існують компанії які без праці здійснюють вивезення грунту, бетону, битої цегли на смітник. У зимовий час додається ще й сніг, який так-же необхідно вивести в пункти збору.

Активна будівельна діяльність призводить до появи великих обсягів сміття.

Вивіз будівельного сміття, снігу. Він з'являється щодня, а боротьба з ним є досить непростою справою. Недбале ставлення до збиральних робіт перетворює будмайданчик в смітник, на якій неможливо вести будівельні роботи. Неприбрані захаращення негативно позначаються на темпах будівельного виробництва.

Для життя людей екологічна обстановка має велике значення.

Тому контролюючі служби ретельно стежать за станом атмосфери і порядком на будівельних ділянках. Забудовнику може бути виставлений великий штраф, якщо довірена йому територія знаходиться в неналежному вигляді. Щоб уникнути захаращення ділянки, слід співпрацювати з клінінгової компанією, яка оперативно і якісно вирішує сміттєву проблему.

завдяки послуг з вивезення будівельного сміття, забудовнику вдається:

  • продуктивно вести будівельні роботи;
  • не допускати погіршення екологічного фону;
  • займатися тільки профільними справами;

При спробі самостійного рішення сміттєвого питання зазвичай доводиться зіткнутися зі складнощами, пов'язаними з витратами фінансовими і тимчасовими, щоб обзавестися потрібними ліцензіями і транспортом. У клінінгових компаній є всі необхідні документи і власний транспорт. Сучасне технічне оснащення забезпечує швидке виконання важких операцій.

найбільш поширеним є контейнерний вивіз сміття.

Тому на будівельному майданчику для збору відходів використовується накопичувальний бункер, в який складується з'являється мотлох. З певною періодичністю сміття в контейнерах відвозить на полігон, де проводиться його утилізація.

для прибирання снігових заметів клінінгова служби використовують спеціальне технічне оснащення.

При рясних снігопадах замети зростають блискавично. Вони стають перешкодою для ведення будівельних робіт. Завдяки снігоочисної спецтехніки прибирання снігових мас проводиться досить швидко. За допомогою снігоприбиральної техніки очищаються великі площі і вузькі проходи. Щоб звільнити територію будівництва, величезні маси снігу вивозяться на спеціальні снегоплавільние станції. Контейнери часто служать тарою для збору снігу.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів