Вивіз будівельних відходів

Организовать вывоз мусора

Як Організувати вивіз сміття

Вивіз будівельних відходів проводиться після демонтажу та ремонту приміщень, вивеземо будь-якого виду будсміття, як великогабаритний, так і упакований в мішках або насипом. Для оперативно виносу будівельних відходів, меблів і великогабаритного сміття - скористайтеся послугою наших вантажників. Доставка сміття на полігон виконується звичайними вантажівками, бортовими і самоскидами. Великою популярністю в цій послузі користується вантажівка Газель вантажопідйомністю до 2 тон. Для більшого обсягу сміття знадобляться самоскиди ЗІЛ 5 тон, КамАЗ 10 тон.

Вивіз будівельних матеріалів!

Варто взяти до відома, що після будь-яких демонтажних, ремонтно-відновлювальних або будівельних робіт накопичується сміття. Купи будівельного мотлоху створюють безліч проблем, як для звичайних громадян, так і для компаній-забудовників. На жаль, транспортувати і утилізувати такі відходи повинні буде вельми складно людині, який ніколи не займався прибиранням сміття. Для здійснення даного заходу краще звернутися в організацію «Вивезення-Транс». Компанія, яка спеціалізується на вивезенні будівельного сміття, зможе грамотно організувати перевезення відходів.

потрібно розуміти, що будівельні відходи складніше прибрати, ніж той же побутове сміття. У контейнери для сміття ТПВ такий непотріб можна складувати. Габаритний і об'ємний будівельне сміття необхідно вивезти на ліцензовані полігони. зрозуміло, що на легковому автомобілі не перевезеш фрагменти стін або металеві труби. Для транспортування будівельного мотлоху знадобляться спеціалізовані машини. наприклад, самоскид або бортова Газель.

У значної кількості клінінгових організацій є автопарк з подібною спецтехнікою. Також компанії можуть запропонувати замовникам спеціальні контейнери, де буде розміщуватися будівельне сміття. Як правило, для навантаження сміття використовують екскаватори, навантажувачі або ж для виконання такої роботи залучається бригада висококваліфікованих вантажників.

Прибирання і транспортування будсміття - це досить складна і трудомістка захід, тому не можна халатно ставитися до даної процедури. Деякі громадяни або компанії намагаються заощадити на вивезенні будівельного сміття, звертаючись до сумнівним фірмам. Якщо довірити транспортувати будівельний мотлох некомпетентним в сфері “клінінгу” працівникам, то це може привести до досить сумних наслідків.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів