Транспортні послуги!

Транспортні послуги

Транспортные услуги от компани «Вывоз-Транс» выполняет все виды грузоперевозок по Киеву и области по самым выгодным тарифам. На ваш вибір більше десятка автомобілів різні призначень з місткістю до 20 тон. Це дозволяє виконувати транспортування речей різних габаритів на далекі відстані в короткі терміни при низьких витратах. Для того щоб замовити послуги вантажоперевезень, досить просто відвідати сайт транспортної компанії та залишити заявку.

Транспортні послуги по Києву та Україні

Предоставляем услуги Вантажоперевезення по Києву і Україні це обслуговування населення та індивідуальних підприємців, яким не потрібен великотоннажний транспорт, вантажоперевезення малотоннажным транспортом типа ГАЗель або Мерседес від 1 до 20 тон 7 тон, їх цілком влаштує. Тому ми пропонуємо великий вибір транспорту: тент, фургон, вантажопасажирські.

В асортимент послуги вантажоперевезень входить: Квартирний переїзд, доставка меблів з послугами вантажників, дачний переїзд. Доставка будівельних матеріалів зокрема пісок річковий, яружний, щебінь різної фракції доставка від 1 до 20 тон 10 тон. Доставка залізобетонних виробів панелі, плит перекриття, фундаментних блоків від виробника заводу ім. Ковальської.

Надамо послуги перевезення КамАЗ 5410 тягач, довгомір, бортовий. Доставивши панелі перекриття, бетонні блоки, метал, перевеземо кіоски. Подачу транспорту забезпечуємо протягом години після дзвінка диспетчеру. Така оперативність особливо актуальна для тих, кому потрібна термінова. Якщо Ви плануєте замовити вантажоперевезення Газеллю або ІВЕКО, Фольцваген, ЗіЛ, КамАЗ, МАН по Києву, ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Віддані своїй справі і навчені досвідом водії, швидко і в строк виконають поставлене перед ними завдання з доставки вантажу за вказаною адресою.

Зв'яжіться з нашим диспетчером з перевезень і він підбере транспорт по найбільш вигідним і недорогим для Вас тарифами.+38 (067) 750-20-68. Ми вважаємо наші ціни на послуги вантажоперевезень оптимальними, а економія на надійності машин і кваліфікації водіїв суперечить нашим принципам. Основну нішу транспортних послуг займаю перевезення по місту - це офісний і квартирний переїзд доставка вантажів в важко доступні райони столиці куди великовантажний транспорт не зможе протиснутися. Тому малотонажний парк техніки, користується великим попитом в місті Києві.

Ми готові запропонувати вам різний асортимент послуг комфортного закордонного транспорту за низькими цінами, які повністю перевершують вантажоперевезення Газеллю, по комфорту і вантажопідйомності. Для оперативного вирішення поставленого завдання з вантажоперевезень в Києві надається транспорт німецького виробництва Мерседес Спринтер, 410, 416 вантажопідйомністю до 3 тон, компанія постійно розширює свій парку.

Вантажні перевезення - це один з найбільш «ринкових» секторів економіки автотранспорту Вантажопотоки, ціна яких генерується ринками, товарів і послуг, в першу чергу освоюються найбільш чуйним швидким і гнучким видом транспорту: автомобільним.

Самим доступний і найпопулярніший на сьогоднішній непростий період, є малотоннажна група транспортних засобів, від 500 до 20 тон 2000 кілограм вантажопідйомності. У категорію яких входить Газель з технічними характеристиками викладених на початку викладеного тексту. Газель на сьогоднішній день є популярним в народі автомобілем і викликає інтерес як у міських перевізників, так і в сільському господарстві, служить, як універсальний транспортний засіб на всі випадки життя.

Вантажівка може перевозити вантаж вагою до півтора тонн. Завантаження автомобіля не доставить особливих зусиль - висота від підлоги платформи всього один метр. Творці «ГАЗелі» намагалися, зробити автомобіль маневреним, швидким в щільному міському потоці, щоб водій отримував задоволення від їзди на цьому автомобілі. Передні дискові гальма дозволяють не турбуватися про баскому коні й безпечному уповільненні автомобіля на будь-якій швидкості.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів