Головна / Блог, сторінки записи / Послуги / Як розраховується вартість вантажоперевезень в місті

Як розраховується вартість вантажоперевезень?

Як розраховується вартість вантажоперевезеньВартість перевезень вантажів транспортними засобами розраховується залежно від безлічі чинників. Саме вони і будуть визначати величину ціни. У більшості випадків все залежить від дистанції і типів об'єктів для перевезення. Крім того, потрібно враховувати ситуацію в країні. наприклад, вартість палива підвищилася, так що і послуги вантажне таксі будуть мати більш високу ціну.

Основні факти, впливають на вартість вантажоперевезень

Детальніше про всі фактори, які впливають на вантажоперевезення, можна дізнатися в компанії, проте в основному вони будуть такими:

1. Вибір транспортного засобу. Як правило, найпопулярнішим є авто Газель. Але можна вибрати транспортний засіб з тоннажем від 2 до 20 тон 20 т. Є відкриті і закриті авто. Ще можна підібрати задні вогні і рефрижератори.

2. Ціни на паливо. Тут велику роль відіграють акцизи на продукти нафтопереробки. Обов'язково потрібно враховувати дизель. Однак навіть якщо вартість бензину сильно зростає, компанії намагаються утримати ціноутворення на свій сервіс на прийнятному і стабільному рівні.

3. Вартість запчастин та ремонтні роботи, а також обслуговування транспортного засобу.

4. Відстань між пунктами прийому і здачі об'єктів перевезення. В регіоні вартість буде менше, ніж міжнародна.

5. Зарплата водієві. Фахівці радять вибирати для перевезень тільки перевірені компанії.

Приклади розрахунку ціни вантажоперевезення по Києву

Приклад 1

Необхідно перевезти об'єкт по Києву з правого берега на лівий. Для перевезення вантажу підійде мікроавтобус. На вбрання авто мінімальним замовленням буде наступне: 90 грн за подачу, плюс 2 годин, де вартість за годину по 90 грн. В підсумку, виходить 270 грн. Крім того, компанія вказує, що якщо відстань буде більше 10 км, то необхідно доплачувати ще 20 грн. У підсумку виходить 290 грн усіх витрат.

Приклад 2

Необхідно зробити розрахунок перевезення з г. Київ в місце, що знаходиться в області за межами столиці. Для транспортування підійде вантажний бус. Для нього мінімальним замовленням буде 300 од, тобто 100 для подачі, плюс 2 години поїздки по 100 грн. Так як відстань більш 10 км, то компанія змушена додати до вартості ще 30 грн. В підсумку, виходить 330 грн. Однак на маршруті передбачена ще додаткова точка, так що за неї доплачують 50 од. виходить 380 грн. Однак це ще не кінець розрахунків. Необхідно вантаж доставити в г. Бориспіль, так що по самому місту теж вираховуються кілометри. У підсумку виходить 20 км на 5 грн і вважати в обидві сторони. це 200. Їх додати до 380. виходить 580 ред. для обслуговування.

Вантажне таксі надає свої послуги за помірною вартістю, однак обов'язково потрібно враховувати різні фактори, які можуть підвищувати показник. В будь-якому випадку, необхідно проконсультуватися з співробітниками компанії - вони повністю розрахують не тільки оптимальний маршрут, але і вартість послуг, що надаються з урахуванням всіх факторів. Найкраще звертатися в перевірені організації.

Всі ці розрахунки вам пропонує фірми називають себе вантажним таксі. ми – ж своїм клієнтам пропонуємо спрощений варіант разчета транспортних послуг. Наш перевізник пропонує зрозумілі ціни на різні види послуг таки: квартирний переїзд, доставка будівельних матеріалів, вивезення різного сміття, старих меблів і.тд

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів