Перевезення меблів!

Перевозка мебели

Основним напрямком нашої діяльності є перевезення меблів на своєму транспорті від 1.5 до 20 тон 5 тонн - спеціальним меблевому фургоні за участю професійних вантажників. Це дозволить не дорого перевести дивана, м'які меблі, перевезти будь-яку ліжко, шафи, перевезення квартирної і офісних меблів Києві або Київській та найближчих областей. Перевезти меблі на дачу обійдеться для Вас недорого, якщо Ви замовите у нас Мерседес «спринтер» фургон і двох вантажників при необхідності. Водій допоможе Вам при навантаженні-розвантаженні невеликої кількості речей.

Перевезти меблів

Наше життя розвивається дуже динамічно. Все старе постійно оновлюється. Люди регулярно змінюють своє місце проживання у пошуках більш комфортних умов. Якщо вам все-таки вдалося не втратити можливість переїзду в нову квартиру або будинок, то вам знадобляться послуги транспортних перевізників. В точно такій же ситуації опиняться і власники приватних підприємств, яким потрібно буде якимось чином доставити в офіс нове обладнання.

звичайно, можна попросити про допомогу своїх знайомих. разом ви, швидше за все, зможете занурити елементи меблів та інтер'єру, але чи якісно будуть виконані ці операції? Цілком імовірні невеликі пошкодження, відколи й подряпини вашого майна. Розбита чашка з старовинного сервізу може обійтися вам дорожче, ніж послуги професіоналів. фірми, здійснюють транспортні та вантажні послуги, зможуть здійснити квартирний або офісний переїзд без затримок у часі. Досвідчені вантажники вироблять якісно і оперативно навантаження ваших меблів.

У Києві однією з кращих організацій-перевізників вважається компанія «Вивезення-Транс». У спектр виконуваних нею операцій входить і перевезення меблів. Співробітники фірми зможуть в найкоротші терміни виконати будь-які процедури транспортного характеру, не створюючи при цьому проблем для замовника. Керівництво організації розуміє важливість якісного виконання навантажувальних послуг, тому тримає в штаті тільки кваліфікованих співробітників. Відповідальна і дбайливе ставлення до вантажів, об'єктів є головною вимогою компанії до персоналу. Багаторічний досвід роботи дозволив усунути часті помилки, що виникають під час виконання транспортування вантажів і меблів. Досить часто у людей виникає проблема вивезення старих меблів, яка тільки займає місце в квартирі.

Співробітники фірми допоможуть перевести меблі.

Фірма здійснює транспортування меблів тільки спеціалізованим транспортом, який спеціально призначений для цих цілей. Фахівці логістичного відділу прораховують найбільш оптимальний маршрут слідування автомобілів, при якому витрати коштів і часу будуть мінімальними. Диспетчер визначає, який саме транспорт необхідний для перевезення майна клієнта. Це він робить, виходячи з особливостей форми меблів, її ваги, обсягу і крихкості. У більшості випадків перевезення меблів моно здійснити за допомогою газелі, яка може вміщати в своєму кузові величезна кількість об'єктів. При особливо великих обсягах вантажу використовуються фури. Кузови транспортних засобів завжди чисті і оснащені перекладочним матеріалами, які забезпечують захист ваших меблів під час їзди.

Обов'язковою процедурою крім навантаження майна є також його попередня упаковка. Її виробляють за допомогою скотча, стрейч-плівки, спіненого поліетилену, повітряно-пухирчастої плівки і картонних коробок. Разом всі ці матеріали забезпечують надійний захист вмісту від ударів і деформації. Упаковуються навіть великі елементи меблів, такі як шафа або діван.Іногда виникають ситуації, коли розмір елемента меблів настільки великий, що його навіть не можна винести з приміщення, не кажучи про його транспортуванні.

У подібних випадках досвідчені співробітники організації виробляють розбирання і демонтаж вашого майна. У розібраному стані меблі перевозити набагато простіше, оскільки відсутність вільного простору між її складовими забезпечує додатковий захист при різних навантаженнях. В кузові транспортних засобів об'єкти ретельно закріплюються в нерухомому стані, щоб уникнути їх вільного переміщення і пошкодження під час їзди.

В послуги наше компанії також входить і розвантаження меблів. Співробітники зроблять повноцінну доставку предметів майна і, за потреби, розставлять їх по відведених місць в новому приміщенні. Це робиться за допомогою попередньої маркування меблів та складеного консультантами плану.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів