Перевезення домашніх речей!

Квартирный перезд

У всі часи і сучасного життя дуже часто виникає необхідність в перевезенні особистих речей з різних причин, будь то перевезення домашніх речей з одного житла в інше, зразок квартирного переїзду, або сезонного, дачного переїзду. Часто у простого обивателя немає можливості переїхати своїми силами, що в основному зумовлено відсутністю особистого або відповідного для таких перевезень транспортного засобу. Саме для таких послуг і існує наша організація, займаючи почесну лідируючу нішу в організації подібних перевезень, замовити послугу або проконсультуватися можна на сайті або зателефонувати менеджеру.

.

Перевезення домашніх речей від компанії Вивіз-Транс!

На відміну від транспортування товарів перевезення домашніх речей висуває більш високі вимоги до перевізника. Компанія «Вивезення-Транс» досить довго працює на ринку автоперевезень, і вже встигла накопичити величезний досвід для бездоганної організації та виконання транспортних послуг.

До перевезення речей у нас особливе ставлення.

Заводська або фабрична упаковка товарів забезпечує щільну, надійний захист від зовнішніх впливів, особливо пилу, тому їх перевезення допускає використання тент автомобілів. Речі цього захисту позбавлені, а значить, перед їх перевезенням потрібна нова упаковка, а для перевезення необхідно використовувати фургони. З такою категорією вантажу, як домашні речі, нерідко доводиться працювати в непристосованих для навантаження або вивантаження місцях, що пред'являє до транспорту додаткові вимоги.

«Вивіз-Транс», завдяки своїй бездоганній репутації, має найсучаснішими технічними засобами, а також ініціативним персоналом, володіє високим професіоналізмом і чималим досвідом:

Новий автопарк машин будь-якого призначення, включаючи вантажні автомобілі Мерседес, МАН з гідравлічним устаткуванням борту. На озброєнні є переносне обладнання для вантажно-розвантажувальних і такелажних робіт лебідки, домкрати, «Рокли» і т. п. В наявності сучасні одноразові і багаторазові пакувальні матеріали і пристосування. підготовлені вантажники, володіють прийомами збирання-розбирання меблів, установки (монтажу) побутової та офісної техніки, іншими необхідними навичками, вміннями та знаннями.

Для нашої компанії немає нерозв'язних проблем, конструкція фургонів з фіксуючими ременями дозволяє перевозити меблі в повній нерухомості, захищає її і інші речі від пилу. Наші автомобілі можуть прийняти на борт і вивантажити ваше майно швидко і акуратно і біля під'їзду, і на відкритій місцевості.

Перевезення речей без оглядки на вагу і габарити

У компанії «Вивезення-Транс» є спеціалізовані бригади такелажників з відповідним оснащенням, тому клієнт може сміливо замовляти у нас переміщення сейфів, вогнетривких шаф, піаніно та інших масивних або великогабаритних речей. Послугою переїзду можна скористатися, як при «переїзді» на інший поверх будівлі, так і в інше місто. Вибирайте нашу компанію для перевезення речей, і ми гарантуємо високу якість послуги за доступну ціну разом з повною безпекою вашого майна.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів