Прокат самоскидів

Аренда самосвала

Замовити самоскид для транспортування на різне відстані насипних, сипучих, навалювальних і інших вантажів, які перевозяться в кузові відкритого типу. Такі автомобілі широко використовуються в різних сферах діяльності, на промислових об'єктах, при будівництві, ремонті будинків, при земляних роботах на кшталт копанні котловану або насипних робіт. Взяти в оренду самоскид для перевезень в межах Києва та Київської області можна в нашій компанії. У нас ви можете замовити доставку піску від 5 до 20 тон 20 тонн з доставкою по Києву та передмістю столиці. Продаж щебеню з доставкою теж входить в наш асортимент послуг.

Самоскид в оренду

Наша компанія має багатий спектром пропонованих послуг: прокат самоскидів, вивіз будівельного сміття і різного грунту, перевезення насипних вантажів і матеріалів, продаж річкового, кар'єрного піску, продаж щебеню і грунту з доставкою, вивезення та прибирання снігу. Ми володіємо власним парком техніки, за станом якого постійно стежимо.

Успіх і злагоджена діяльність співробітників і підрозділів компанії є результатом ведення грамотного менеджменту. Компанія вирішує найскладніші і нестандартні задачі, поставлені замовником, гарантуючи високу якість і найкоротші терміни.

Ми надаємо в оренду самоскиди від 10 до 20 тон 20 тонн для вантажоперевезення по Києву та Київській Області. Наш парк містить вантажівки як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Вивіз сміття та грунту здійснюється в дуже великих обсягах одноразово за невелику ціну, в порівнянні з машинами меншого розміру. Ми надамо Вам безкоштовний час на вантаження, після чого про долю сміття можна не турбуватися - ми подбаємо про це самі. При необхідності вивезти великого обсягів сміття або грунту можна говорить про серйозні знижки.

Доставка будівельних матеріалів виконується протягом одного робочого дня з моменту оформлення замовлення. Наша компанія перевезе пісок, щебень, грунт на підсипку самоскидами будь-якої вантажопідйомності в будь-яку зазначену вами точку столиці. Поставка сипучих будівельних матеріалів проводиться по Києву і області самоскидами від 5-20 тон.

Оренда самоскида для постійних клієнтів, гарантовані відчутні знижки. Послуга з вивезення снігу і його утилізації може бути замовлена ​​одночасно з навантажувачем і надається без вихідних. «Вивезення-Транс» забезпечить індивідуальний підхід до кожного хто звернувся замовнику.

Наша компанія буде рада бачити вас в рядах своїх постійних клієнтів!

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів