Ведення підприємницької чи комерційної діяльності завжди зв’язане з необхідністю зберігання чи пересилання документації. Номерний сейф-пакет ідеально підходить для цих цілей. Сейф-пакети для документів, коштовностей чи грошей надійно захищають вміст від зовнішніх чинників та гарантують їх кондиційність.

Недорого в Україні купити номерні сейф-пакети можна оптом (гуртом), завітавши на сайт компанії «ТЕРА ПЛАСТ». Вся продукція сертифікована та має відмінну якість. На сайті можна замовити (гурт) пакети для інкасації різних розмірів. Вони мають посилені бокові шви та мікропечаті вздовж них, що запобігає  непомітному розрізанню пакета уздовж.

Що являють собою номерні сейф-пакети (інкасаційні пакети)

Конструкційно номерні сейф-пакети являють собою поліетиленове пакування з індикацією несанкціонованого доступу. Під час розкривання упаковки відбувається проявлення напису «STOP». Інкасаційні пакети виготовляються з тришарового матеріалу, що забезпечує вмісту цілісність під час транспортування.

Закривається пакет за допомогою індикаційної стрічки, яка під час відкривання упаковки деформується, що унеможливлює безслідне проникнення.

Під індикаторною стрічкою розташовується унікальний номер, який не стирається під дією зовнішніх чинників.

Пакети для інкасації: особливості використання

Завдяки експлуатаційним особливостям пакети для інкасації стали незмінним пакуванням серед ряду установ. Це незмінний елемент безпеки для банків, державних та приватних установ.

Щоб запакувати документи необхідно зняти з запобіжного клапана прозору захисну плівку й акуратно, розрівнявши його, притиснути до основи. Таким чином можна уникнути підробки документів чи крадіжки важливих речей. Пакети надійно захищають вміст від вологи й бруду.

Як можна купити пакети для документів

Звернувшись на сайт виробника можна вигідно замовити пакети для документів за приємною вартістю. Для підприємств і організацій краще купити їх оптом упаковкою від 100 шт, забезпечивши наявність необхідного пакування на тривалий час. Під час вибору необхідно орієнтуватись на розміри виробу.

Пакети для документів стануть ідеальним рішенням для зберігання архівної документації, розсилання її клієнтам та партнерам. При цьому вдається максимально контролювати цілісність вмісту.