kachestvo perevozok
vyviz smittya

Вивіз сміття

Досвід, накопичений нами протягом одинадцяти років роботи на ринку, дає нам можливість швидкого і професійного обслуговування клієнтів в області вивозу і утилізації відходів. Це одна з найчастіше вибираних та основних послуг, пропонованих нашою компанією, завдяки якій ми виконуємо замовлення швидко, дешево і на найвищому рівні. Сотні Киян довірилися нам — вірте і Ви!

Утилізація будівельних відходів

Будівельні відходи становлять 30% всіх відходів, що утворюються в країнах Європейського Союзу. В Україні відходи від будівництва, реконструкції та знесення щорічно становлять приблизно 4 млн. тонн. Більшість з нас сприяє створенню цієї жахливої гори при будівництві будинку, ремонту квартири або навіть штукатурці зламаної стіни та стелі. Чи можна керувати цими відходами екологічно безпечним способом? На щастя, так.

Будівельні відходи — це в основному сміття, дерево, метал, а також залишки фольги або спіненого полістиролу. Жодна з цих речей не відновиться до звичайного сміття, навіть не говорячи про стихійні звалища. Всі вони повинні бути передані спеціалізованій компанії, яка бере на себе тягар їх безпечного захоронення та обробки.

Що робити з відходами після будівництва, знесення або реконструкції?

Найбільш доступним і найбільш часто обраним способом позбутися від будівельних відходів є замовлення спеціального транспорту. Зазвичай вантажівка для вивезення будівельного сміття доступні в трьох потужностях: ГАЗель 1,5т, ЗіЛ 5т та КамАЗ 10т. Хоча вантажівки е набагато більші, місткістю до 30т. Під час ремонту або прибирання будівельного майданчика достатньо замовити автівку в компанії по вивезенні будівельних відходів з послугою вантажників, які оперативно пофасують в мішки та потім завантажать на необхідній транспорт.

Що буде далі з відібраними відходами?

Вивезенні залишки після реконструкції, знесення або будівництва можуть бути перероблені. Утилізація будівельних відходів відбувається, в першу чергу, з виділення різних матеріалів: сміття, арматури, дерева або скла. Кожна з цих груп обробляється для подальшого використання.

Перероблення — це спосіб позбутися від неприємностей і відновити будівельні матеріали

Сміття, яке є найбільшою частиною відходів, ділиться з точки зору того, чи виходить він з бетону або цегли і переробляється в матеріал, який згодом використовується в будівництві. Для дренажу використовується грубий гравій. Для виготовлення дорожніх фундаментів і для насипів або ґрунтового армування використовуються бетонні та цегляні матеріали. Для виробництва бетону використовується частина високоякісного залізобетонного матеріалу.

Значну частину відходів становлять різні види деревини: дошки, що використовуються для опалубки, знесення конструктивних елементів — балки, балки, покрівельні деталі, залишки віконних столярних виробів і нарешті, оздоблення елементів. Більша частина цього типу деревини може бути перероблена в корисну сировину. Деревина, отримана як частина утилізації будівельних відходів, може бути успішно використана як матеріал для виробництва деревинно — сировинних плит або інших деревних матеріалів. Залишки можуть використовуватися в енергетичній промисловості і спалюватися як біомаса.

Будівельний мотлох — конструктивні елементи будівель, арматурні прути, фрагменти сантехнічних установок, електричні дроти — ці матеріали давно пов’язані з переробленням та повторним використанням. Після відділення від решти відходів, брухт ділиться відповідно до сировини, з якої він виготовлений для сталі, кольорових металів, чавуну і композитних елементів з декількох типів металів. Металеві елементи після відділення від будівельних відходів потім обробляються як брухт з будь-якого іншого джерела.

Передача будівельних відходів компанії, що займається переробленням, є екологічним, швидким і законним способом позбутися неприємностей.