вивезення непотребу!

Вывоз хлама

Вивезення непотребу необхідний при підготовці квартири до ремонту, в результаті якого залишається купа нікому непотрібного мотлоху, від якого неминуче потрібно позбавлятися. Підготовка до ремонту включає в себе: демонтаж ванної кімнати, зняття шпалер, плитки, демонтаж підлоги, дверних прорізів. Після переїзду з квартири або офісу, так-же залишається багато непотрібних речей, можливо навіть меблі, побутову та комп'ютерну техніку. І весь цей накопичився сміття, ми допоможемо вам відправити на утилізацію, запакованих і погрозив на свої вантажівки.

Вивезення непотребу при переїзді

У вас в квартирі накопичилися старі, абсолютно непотрібні коробки, зламана, але зберігалася побутова техніка, зношені речі, багато з нас просто обожнює колекціонувати самі непотрібні в господарстві предмети. Для того щоб не забирати з собою на нове місце проживання абсолютно непотрібні речі, їх можна просто викинути. Але, тут виникає інша складність, як це поєднати з переїздом?

Допомагаємо вивезти непотріб

Збираючи речі на перевезення, просто складують то, що хочете викинути в окрему купу. Наша транспортна компанія спочатку перевезе всі домашні речі, а потім подбає про те, щоб недорога утилізація сміття в Києві НЕ лягала вам на плечі. Все відбувається в найкоротші терміни, і в значній мірі допомагає позбутися від непотрібних речей, і здешевить будь-який переїзд.

також, наші співробітники можуть забрати вже непотрібну упаковку після квартирного переїзду, так, щоб в квартирі залишилися тільки особисті речі. погодьтеся, що такий підхід до організації переїзду порадує будь-якого зайнятого роботою людини.

А якщо не потрібна старі меблі?

Навіть такі габаритні і важкі предмети, як стара і вже не потрібна меблі, будуть розібрані на частини і позбавлені їх споглядання на новій квартирі. У нове життя необхідно брати тільки ті предмети, які вас дійсно будуть радувати, і приносити реальну користь. А все інше залишити на фахівців, щоб вони могли утилізувати сміття недорого.

джерело: https://vyvoz.kiev.ua/

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів