Вивіз старих вікон ПВХ

Вывоз старых окон ПВХ

Старі вікна або навіть двері з ПВХ після багатьох років використання втрачають свою естетичну цінність. Якщо подальше використання для інших цілей не представляється можливим то єдиний вихід з ситуації, що склалася - утилізація. Для вирішення таких завдань існують фірми з вивезення будівельних відходів. Такий фірмою є «Вивезення-Транс» ми маємо величезний досвід з вивезення пластикових вікон ПВХ в місті Київ.

Що робити зі старими вікнами з ПВХ?

Вікна з ПВХ стають все більш поширеними, і в багатьох будівлях вони замінюють класичні дерев'яні вікна. Велика кількість людей вирішують самі встановлювати пластикові вікна, проте часто виникає дилема - що робити зі старими вікнами. Якщо старі вікна дерев'яні, то відповідь здається простим. Проте, це зовсім інше, коли ми хочемо позбутися старих вікон ПВХ. Як виявилося, є кілька можливостей.

КУДИ ДІТИ СТАРІ ВІКНА ПВХ?

Один з варіантів - виставити на продаж старі вікна з ПВХ (Ви можемо опублікувати оголошення про безкоштовну роздачу). В мережі ви можете знайти безліч рекламних оголошень з використаними вікнами, які часто мають хороший стан. Таким чином, багато людей позбавляються від старих вікон ПВХ. Іноді пластикові вікна приходять в непридатність, наприклад, від експорту . зрозуміло, можливість установки використаних пластикових вікон вступає в силу тільки тоді, коли віконна рама знаходиться в досить хорошому стані. В іншому випадку, коли вікна сильно пошкоджені, покупця навряд чи знайдуть. При публікації реклами варто точно визначити розмір вікон (разом з дверними коробками).

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ СТАРІ ВІКНА?

Іншим варіантом є зберігання старих вікон ПВХ в підвалі. Якщо ви живете в окремому будинку і маємо господарські будівлі, то старі вікна можна використовувати повторно. Використані пластикові вікна в ідеалі можна використовувати, наприклад, в Як вікна для сараю для інших будівель. Це рішення варто рекомендувати особливо тим, у кого є корівник, стайня або пташник. Однак варто додати, що старе вікно з ПВХ також може бути використаний для установки в підвалі, на складі або в душовій кабіні. Більш того, якщо у вас є альтанка або склад для інструментів в саду на задньому дворі, то таке вікно також може бути корисним. Є багато можливостей використовувати старі пластикові вікна, тому варто подумати, перш ніж ми вирішимо виставити їх на продаж або утилізувати.

ВИВЕЗЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ВІДХОДІВ

Старі пластикові вікна іноді виявляються марними, особливо якщо вони сильно пошкоджені. Тоді ви можете позбутися від них просто як будівельне сміття. Найпростіший спосіб позбутися від старих вікон, орендувавши для цього відповідну компанію (для опалубки). У місті Київ існують організації з вивезення будівельних відходів, в які також приймаються старі вікна з ПВХ.

Компанія «Вивезення-Транс» займається вивезенням старих вікон, будівельного сміття і з задоволенням позбавить вас від будівельних відходів.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів