Вивіз сміття КамАЗ

Вывоз мусора КамАЗ

Чому для вивезення сміття потрібно вибирати КАМАЗ. Самоскид в наші дні досить затребуваний вид транспорту. Завдяки хорошій прохідності по бездоріжжю, КАМАЗ успішно долає самі безнадійні перешкоди, йому не страшна будь-яка негода. Завдяки прекрасним технічним характеристикам КАМАЗ успішно використовується в будь-який час року в будь-яких галузях таких, як сільське господарство, будівництво. КамАЗ 55111 вантажопідйомністю 13 тон, займає лідируюче місце по доставці сипучих будівельних матеріалів, таких як пісок, гравій, щебень, при вивезенні будівельного сміття, снігу тощо…

Вивезти сміття КамАЗом

Ремонт або будівництво - процес вкрай вимотує, незалежно від того, виконувався він самостійно або за допомогою найманих працівників. В кінці будь-якого ремонту залишається досить велика кількість будівельного сміття, який потрібно не просто прибрати, але ще й вивезти на звалище.

Як правило, самостійний вивіз будівельного сміття є досить рідкісним явищем, оскільки не всі володіють вантажними автомобілями, придатними для виконання даного виду робіт. Саме тому, більшість замовників звертається в клінінгову компанію для замовлення послуги професійного вивезення будівельного сміття.

Етапи вивезення будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття передбачає собою прибирання, пакування відходів в мішки, залишилися в результаті ремонту. Варто відзначити, що всі ці етапи мають наступні особливості:

- Прибирання будівельного сміття. Даний етап передбачає складання всіх, хто лишився витратних матеріалів, винесення сміття з приміщення, погрузка його на автомобіль. Для цього попередньо замовляється автомобіль, розмір якого підбирається відповідно до кількості сміття.

- Вивезення сміття КамАЗом, як правило, передбачає навантаження на вантажне авто відповідних обсягів і подальшу транспортування його до місця утилізації. Якщо використовувалося кілька машин невеликого розміру, послуга обійдеться в півтора, два рази дорожче. Така практика застосовується для прибирання будівельного сміття в квартирних будинках, щоб не захаращувати прохід.

- Утилізація відходів. Як правило, даний процес виконується вже працівниками точки утилізації відходів. Він передбачає спалювання, переробку або ж поховання сміття. Тип утилізації залежить від характеру і кількості будівельного сміття.

Навантаження сміття на Камаз

Основним плюсом у використанні автомобіля КамАЗ для вивозу будівельного сміття є в завантаженні великого обсягу сміття, маневреність автомобіля. Здатність вантажівки під'їхати практично до будь-якого парадного входу.

Зручна навантаження на самоскид, допомагає професійним вантажникам швидко занурити повернулася із ремонту або будівництва сміття. Перевага завантаження КамАЗа полягає у відсутності або зручному відкритті заднього борту.

Подача вантажного автомобіля, надається компанією в найбільш короткі терміни і без додаткових доплат. Це дозволить замовнику заощадити не тільки власні сили, але і час на прибирання і вивезення, а час досить дорого цінується в сучасному суспільстві.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів