Вивіз Сміття ГАЗель

Вывоз мусора ГАЗель

Наша пропозиція включає в себе безліч послуг, які можуть вас зацікавити - вивіз будівельного сміття Газеллю, сміття після ремонту та інші. Якщо ви просто робите ремонт свого будинку, квартири або виконуєте будівельні роботи, то вам неминуче доведеться звертатися до транспортної компанії. Наш транспорт працює у всіх районах Києва і прилеглих житлових комплексів. Чому слід вибирати Газель для вивезення будівельного або будь-якого іншого мотлоху на утилізацію ?

ГАЗель для вивозу будівельного сміття

Щоб запобігти сміттєві завали на об'єкті будівництва, потрібна чітка організація при вирішенні даної проблеми. найчастіше вивіз сміття з будівництва здійснюється контейнерним способом. Однак не завжди великотоннажний транспорт може дістатися до будівельного об'єкта. У таких ситуаціях застосовується маневрена “Газель” для транспортування непотребу на утилізацію. Компактний вантажівка здатний прошмигнути під низькими арками, пробратися в тісний двір. “Газель” є досить містким транспортом. Він може за одну ходку вивезти велику кількість відходів. Даний транспортний засіб є затребуваним у споживачів, оскільки вартість послуг “Газелі” досить невисока порівняно з іншими видами транспорту сміття на утилізацію.

Вивіз будівельного сміття ГАЗель

Серед модифікацій цієї категорії транспорту є автомобілі з короткою, розширеної базою, а також для вантажно-пасажирського, вантажного застосування. У кузов “Газелі” можна завантажити від півтора тонн вантажу. На такому вантажному автомобілі зручно перевозити холодильник, непотрібні меблі при звільненні приміщень від мотлоху. В “Газелі” на відміну від контейнеровоза відсутні підйомні механізми. Тому завантаження / розвантаження сміття проводиться в основному вручну або механізованим шляхом з використанням навантажувачів. Оскільки у цієї вантажівки кузов розташований низько, то проблем при виконанні таких робіт не виникає. Для зручності вантажно розвантажувальних операцій використовуються мішки, в які вкладається сміття. Цю тару вдається щільно розташувати в кузовному просторі.

Отже, «Газель» володіє такими перевагами:

• компактними розмірами. Завдяки цьому можна їздити в будь-який час по вулицях мегаполісу;
• різноплановістю моделей; Вид автомобіля підбирається в залежності від конкретного замовлення, місця розташування об'єкта;
• прийнятною ціною послуг;
• місткістю зручного кузова.

“Газель” застосовується для вивезення сміття з об'єктів, які перебувають у місцях щільної забудови, З її допомогою здійснюється вивезення непотребу з квартир, офісів. Кузов заповнюється приблизно за півтори години. Даний транспорт вважається досить раціональним при відносно невеликій кількості сміття і різного мотлоху. «Газель» відрізняється хорошим запасом міцності. Тому нерідко проводиться перевезення вантажів, перевищують норми допустимої ваги.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів