Головна / Блог, сторінки записи / Послуги / Вивіз меблів з квартири, офіс, заміського будинку

ВИВЕЗЕННЯ МЕБЛІВ КИЇВ

Вивіз меблів

Вивіз меблів з квартири, офісу в Києві

Ви шукаєте компанію, яка пропонує вивезення меблів, або вас цікавить кому довірити вивезення великогабаритного сміття в Києві? Демонтаж і вивіз на утилізацію – це те, що ми робимо, незалежно від того, стара це кушетка, письмовий стіл або ліжко, диван і можливо інші громіздкі речі. Ми займаємося комплексним вивезенням таких відходів. Крім того, ми також пропонуємо розбирання навантаження з будь-якого району столиці!

Вивезення та утилізація меблів в Києві – що ми беремо?

У меблеву машину можна покласти: диван, ліжко, крісла, стільці, столи, стінові блоки, меблі для кухні, меблі для ванної кімнати, двері, вікна, полки, шафи, тумби, столи, килимки і т. Додатково до згаданих матеріалів, Ви також може скориставшись нашою послугою і викидати всі види великогабаритних відходів, тобто непотріб з квартир, будинків або офісів, які не мають можливості поміститься в стандартний сміттєвий контейнер. Такі відходи не включають електронне та електричне обладнання, наприклад: телевізори, комп'ютери або пральні машини. мопеди, косарки, ванни і унітази не є такими відходами.

Транспорт для вивезення меблів

У нас є відповідні транспорт для перевезення меблів. Ми пропонуємо вантажівки різних розмірів – від 8 до 20 тон 25 м3. Завдяки цьому є можливість вибрати розмір, який забезпечить можливість вивезення всіх меблів. Найменший розмір пропонується для перевезення невеликої кількості елементів меблів. При вивезенні великого обсягу меблів, навіть в розібраному стані – ми пропонуємо великі розміри кузова автомобіля.

Вивіз меблів вантажним автомобілем вигідний у багатьох ситуаціях. Може бути, ви продали квартиру, і залишена меблі не буде відповідати запланованій домовленості? Може бути, компанія переїжджає в інше місце, і старе обладнання потрібно викинути? У цих та інших ситуаціях буде корисна швидка перевезення і комплексна послуга з вивезення старих меблів. Однак при утилізації дуже невеликої кількості меблів варто її розбирати і використовувати старі картонні коробки або мішки для сміття.

Вивіз меблів Київ – що варто знати?

Конкуренція даної послуги обмежена і не завжди можливо замовити вивезення так швидко, як це необхідно, тому варто зробити замовлення за кілька днів до планування. Але у нас є можливість замовити вивезення меблів і мотлох в Києві з послугою їх демонтажу, виносу і навантаження на вантажівку день в день – це можливо завдяки тому, що ми можемо переслати замовлення нашому конкуренту-партнеру, який займається такою послугою.

Замовити терміновий вивіз меблів можна в тому випадки, коли кількість меблів не перевищує 5 м3. Однак послуги з вивезення меблів з виносом і завантаженням, розраховуються в залежності від кількості завантаженої меблів. Тому варто підготувати кілька фото про те, що потрібно зробити, щоб ми могли дати вам деякий ціновий діапазон.

Ви потребуєте в прибиранні вашої квартири, підвалу, офісу або іншого приміщення?

На додаток до транспортуванні меблів в Києві, ми також пропонуємо послуги кваліфіковані вантажників і різноробочих для загального прибирання в квартирі, будинку, підвалі, горищі, офісі, склад … або в будь-якому іншому місці, де є потреба у замовлення. Тому, якщо вам потрібно терміново позбутися обридлої меблів і звільнити приміщення від різного мотлоху, то звертайтеся до перевірених компаніям.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів