Утилізація меблів

Вывоз старой мебели

Вивіз на утилізацію старих меблів з квартир або офісів в Києві слід здійснювати на спеціальних полігонах по переробці відходів. Наша організація спеціалізується по вивезенню, утилізації старих меблів в Києві і пропонує послуги на Вивіз старих меблів в поєднанні з вивезенням сміття з квартири, дачі або офісу. Виконуються комплексні роботи з розбирання та демонтажу, а також вивезення старих меблів і великогабаритних предметів за допомогою досвідчених вантажників. Роботи з утилізації меблів проводяться за попередньою домовленістю сторін, обмовляється терміни і ціна за виконані роботи. Вивіз меблів на утилізацію здійснюється за допомогою вантажних автомобілів різних обсягів кузова від 9 до 20 тон 25 м3.

Утилізація старих меблів

Утилізація старих меблів, викинути мотлох, купити нове … Це циклічний процес, який є частиною життя. меблі, яку ви купили 15 років назад, за цей час служби не може бути в первозданному вигляді, але це було; до того, як собака і діти не дісталися до неї. У старого дивана тепер не тільки шкіра потріскалася, але і прогнулися пружини, затерлися підлокітники, тепер посадити гостей на нього соромно. Щоб виправити становище Ви йдете в магазин і купуєте новий, але що ви робите зі старим диваном, коли придбали цей красивий новий “люксовий”?

Ви можете спробувати і продати його, якщо хто-небудь дійсно захоче заплатити за цього дідка нормальні гроші. Навіть якщо Ви спробуєте продати його за 100 гривень через інтернет на сайті типу «olx», не факт, що покупець не змінить своє бажання купити його, коли побачить в якому він стані. Тоді ви потрапляєте в ситуацію, коли все ще старий мотлох в очікуванні винесення займає багато місця, а новий диван нікуди поставити. Віз можна ви думаєте, що деякі благодійні магазини прийдуть і заберуть старі меблі але, що якщо вони теж вирішать не брати його, і відмовляться від нього?

За фотографії з оголошення важко дізнатися, що ваш старі меблі - скарб або просто сміття. Будь-які фрагменти меблів, які все ще мають життя, або підлягають реставрації можна спробувати комусь подарувати, просто віддати, щоб допомогти суспільству. елементи, які паче не життєздатні, не підлягають експлуатації і відправляються на утилізацію.

мінімалізм

Мінімалізм - це ідея: чим менше, тим краще. Чим менша кількість предметів оточує вас, тим менше безладу у вашій голові роблячи чистий розум і більш просте життя. Спілкуватися з меншою кількістю людей дозволяє нам проводити час, а не займатися життям як адміністратор. Якщо у вас є тільки три страви, їх набагато легше помити. Те ж саме стосується одягу.

Якщо у вас немає зайвих предметів побуту, у вас менше шансів, щоб зіпсувати життєвий простір, і вам знадобиться менше часу для прибирання. проста істина, менше меблів одно більше часу, володіння великою житлоплощею заставленій шафами, диванами може бути корисним не для всіх, є доказ того, що безлад може викликати стрес.

Першим кроком до мінімалізму є прибирання квартири і вивезення всіх ваших застарілих предметів інтер'єру. оцінивши масштаб, ви можете виявити, що у вас є тонна одягу, книг і навіть старі меблі, яку шкода викинути за звичкою. мотлох, який ви зберегли в своєму житловому просторі, тільки заради якихось спогадів несе в собі лише негатив. Може бути, прийшов час попрощатися зі сміттям?

Вивіз старих меблів в поєднанні з вивезенням сміття

Затіявши величезну прибирання, ви повинні знати про те, що це може бути не просто зробити на першому етапі своїми силами. Одна справа вивезти одну одяг, її можна скласти і спробувати перевезти з дому своїм автомобілем. Якщо у вас є великі предмети підлягають вивезенню на полігон то своїми силами вам не обійтися, для цього потрібно наймати спеціальний транспорт на вивезення старих меблів. Те ж саме можна застосувати і до великих обсягів сміття, які також повинні вивозитися на смітник.

Чому б вам не найняти відразу професійну компанію з вивезення сміття, щоб позбутися від непотрібних речей. Наша компанія може взяти на себе перевезення, не тільки великого обсягу сміття, ми також можемо утилізувати старі меблі в спеціально відведеному для цього місці. Позбавте себе від турбот, зателефонуємо досвідченому і порядній перевізнику, наші диспетчера підберуть вам для цього відповідний вантажівка. І врятуйте себе від підняття тяжкості, довіривши роботу кваліфікованим вантажникам!

Які меблі ми вивозимо?

З меблів ми можемо вивести, що завгодно! Новий або старий, великий або маленький, книжкою або дільфінчіком, диван або ліжко, за великі книжкові полиці теж не турбуйся.

В наші великі вантажівки можуть поміститися практично всі види меблів. Більш того, наша професійна команда з вивезення сміття зробить всю важку такелажне роботу, позбавивши вас від спроб підняти важкі предмети самостійно. Ми вивозимо широкий асортимент старих меблів, таких як:

вуличні меблі: барбекю, меблі для терас, газонокосарки, лежаки.

Кухня і їдальня: столові, шафи, полки, біла посуд.

вітальня: кушетки, вітальні, журнальні столики, Книжкові полиці.

спальня: ліжка, шафи, ящики, полки, приліжкова меблі.

Процес вивезення меблів

Коли ви замовте послуги з вивезення сміття і старих меблів у нас, то ви будете приємно здивовані, наскільки простим може бути цей процес. Для початку ми оцінюємо вартість послуги, якщо ціна вивозу влаштовує вас ми приступаємо до роботи. Ціна на вивезення сміття і меблів залежить від кількості предметів і обсягу мотлоху, який ви зібралися утилізувати і час, який буде потрібно, щоб завантажити його на машин. Коли ви наймаєте «Вивіз-Транс»Для утилізації старих меблів, ви можете бути впевнені в якості виконаних робіт і порядності та ввічливості персоналу.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів