Як розрахувати вартість переїзд

Как рассчитать стоимость переезда

Наближається великий день: ви переїжджаєте в нову квартиру або залишаєте своїх батьків або сусідів по кімнаті. Як спланувати свої дії перед переїздом і добре упакувати речі? Скільки коштує послуга транспортної компанії? Ви дізнаєтеся все з нашого керівництва.

Вартість квартирного переїзд?

Здавалося б, дешевше здійснити переїзд самостійно, під час якого ми використовуємо власну машину і дружелюбність друзів і родичів. Насправді, в нашому розпорядженні рідко буває автомобіль більшого розміру, який може вмістити великі габарити і все більш дрібні предмети. виходить, що як наслідок, нам доведеться їздити між однією і іншою квартирою не один, а навіть кілька разів, і деяка велика меблі або побутова техніка не зможе безпечно транспортуватися. У вас також немає відповідного обладнання для роботи з важкими і великими речами. Час в дорозі збільшується, а збільшення витрат на паливо збільшує загальну вартість. Ви також дуже сильно виснажені і втомленому, вам легше щось забути. Це простіше організувати, тільки тоді коли відстань межу місцями завантаження та вивантаження невелике, і вам потрібно перевозити меншу кількість речей. Якщо ви переїжджаєте з усім майном і обладнанням зі старої квартири, то замовити професійний переїзд може бути хорошим рішенням.

Скільки коштує така послуга і від чого залежать тарифи?

Ви також можемо організувати переїзд, орендувавши професійну транспортну компанію, у якій є необхідне обладнання для переміщення великих розмірів, транспортні засоби доставки з можливістю прикріплення речей з боків і досвідчені вантажники. Вартість такої послуги встановлюється за погодинною ставкою і залежить від таких факторів, як: тривалість перевезення, відстань від початкової і кінцевої точки, вантажний простір автомобіля, число, кількість використовуваних пакувальних матеріалів, експлуатація гідроліфта і транспортних візків. Ви також будете платити більше за перевезення великих або незвичайних розмірів, оплата також збільшується, коли ми виїжджаємо за місто. Стягується додаткова плата і ставка за кілометр, це становить близько 10 гривень за 1 км.

Транспортні компанії пропонують різні варіанти, щоб адаптувати сервіс до наших потреб. Оренда одного автомобіля з водієм, який допоможе вам пересуватися і завантажувати домашні речі, коштує близько 200 гривень за годину. За допомогою двох вантажників ставка збільшується приблизно до 500 гривень за годину. Ви повинні доплатити за спеціально посилені коробки і пакувальні матеріали, поставляються вам. Вартість пакувального матеріалу становить близько 5-20 гривень за короб. Також додається плата за подачу фургона до місця навантаження.

Якщо ви переїжджаєте на нову квартиру і не хочете забирати з собою старі меблі тому, що купили нову, а стару квартиру потрібно залишити порожній. Для цього вам слід звернутися в компанію, яка займається вивезенням старих меблів. Самостійно позбутися великої кількості непотребу, вам навряд чи вдасться. Можна, звичайно, дещо спробувати продати, віддати сусідам або родичам, друзям.

Проте, ви можете заощадити на переїзді, організованому компанією, якщо ви візьмете на себе деякі обов'язки. Ви можемо самостійно перевозити дрібні предмети і пакети, а також замовляти доставку нової побутової техніки, меблів і важких упаковок. Способом обмеження обсягами речей є також їх рання сортування. Перед переїздом ви повинні ретельно відібрати речі, які берете з собою, продаємо, роздаємо або викидаємо. Також варто добре упакувати накопичену їжу, хімію і косметику.

Ви також можемо відмовитися від перевезення та доставки сервісу. Найкраще попросити друзів і родичів про допомогу. Ви також заощадите, коли самі подбаєте про пакувальних матеріалах. Однак варто задуматися, чи є у нас сили і час для цієї роботи. Взяття цього на себе може продовжити час переїзду і ускладнити його.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів