Штрафи за вивезення сміття

Штрафы за вывоз мусора

Вивіз відходів в ліс або спалювання сміття, який не є паливом, загрожує суворими штрафами і навіть арештом. Яка сума штрафом може бути за спалювання сміття, і незаконний вивіз сміття в ліс? Проблема незаконного викиду сміття відома багатьом але як вона вирішується в нашій країні ...

Які штрафи з вивезення сміття в ліс?

На початку, варто посилатися на відповідні положення українського законодавства. Що стосується забруднення лісів, відповідні положення можна знайти в Кодексі правопорушень, а саме в його статті 152, Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

спалювання сміття! Які можуть бути наслідки?

Проблема з спалюванням сміття зазвичай виникає в осінній і весняний період, і в дещо менших масштабах - це явище відбувається в Україні протягом року. «При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом у повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Нерідко разом з листям горить сміття, що викликає ще потужнішим забруднення атмосферного повітря. Спалювання листя в Києві заборонено Правилами благоустрою міста. Тому ми закликаємо киян і відповідні служби, запобігати спалювання листя не тільки в парках і скверах, а й на прибудинкових територіях, адже в тліючому без доступу кисню багатті виділяється бензопірен, що може викликати у людини ракові захворювання.

Спалювання рослинних залишків становить суттєву загрозу природі: з листям згорають зимуючі корисні комахи, руйнується ґрунтовий покрив, відбувається збіднення ґрунту; знищується насіння і коріння трав'янистих рослин; пошкоджуються нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння; в 2-4 рази зростає промерзання грунту.

Штраф за спалювання сміття

Відповідно до ст. 152 КУпАП, спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки правил у сфері благоустрою населених пунктів і тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) не оподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) не оподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Де я можу повідомити про задимлення?

Зростає свідомість Киян з охорони навколишнього середовища та контролю належного вивезення відходів. З'являється все більше і більше повідомлень про те, що по сусідству хтось незаконно спалює сміття. Кожне таке повідомлення повинно бути перевірено, Крім того, місто також організують профілактичні перевірки, особливо в осінній період. Як і кому повідомити про спалювання сміття? Однак, перш ніж залучити винну особу до відповідальності, уповноважена на те особа повинна скласти протокол.

Відповідно до ст. 255 КоАП такими особами є уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ (національної поліції). Крім того, згідно з цією ж статтею мають право складати протокол ще посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, представники громадських організацій або органів громадської самоврядування.

Отже, якщо ви виявили, що на присадибній ділянці будь спалює сміття, викликайте поліцію, уповноважена посадова особа виконавчого комітету місцевої ради на складання протоколу за вчинення відповідного адміністративного правопорушення. Представника громадської організації чи громадського інспектора, які повинні скласти протокол про вчинення адміністративного порушення встановленого відповідно ст. 52, 82 або 152 КоАП і направити його на розгляд до компетентного органу, а саме: до відповідного територіального органу Державної екологічної інспекції України, виконавчого комітету місцевої ради або адміністративної комісії.

переробка макулатури, а також відходи від лісокористування. Категорично забороняється спалювати пластикову упаковку, шини, гуму, одяг, лаковану або просочену деревину. У разі великої кількості сміття, варто розглянути можливість його вивозу фахівцям. Наша компанія працює етично і екологічно - всі наші послуги відповідають діючим екологічним стандартам. Замовлення нашої компанії на вивезення сміттєвих відходів з Києва або околиць (в радіусі до 20 кілометрів) є гарантією того, що сміття потрапить в місце, де він буде утилізовано належним чином.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів