Щебінь 5-20 з доставкою

Щебінь гранітний дрібної фракції 5-20 з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони прилеглі до столиці. Щебінь 5-20 можна купити з доставкою Київ, Васильків, Чабани, Круглик, Гатне, Крюківщина, Козин, Хотів, Креничі

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Купити щебінь 5-20!

щебень 5-10
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Щебінь гранітний 5-10400 грнтона1
Щебінь фракція 5-20385 грнтона1
Щебінь 5-20 з доставкою (ЗІЛ)від 3100 грнсамоскид5 тон
Щебінь 5-20 з доставкою (КАМАЗ)від 5450 грнсамоскид10 тон
Щебінь 5-20 з доставкою (КАМАЗ, МАН)від 9500 грнсамоскид20 тон

Щебінь - це сипучий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

5-20 мм - дрібна фракція (суміш фракцій 5-10 та 10-20), що користується найбільшим попитом. Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів підстав.

Доставка проводиться самоскидами від 5 до 20 тон 20 тон.

Оплата за фактом доставки або передоплата на карту.

Виробництво і застосування гранітного щебеню 5-20

Видобуток гранітного щебеню фракції 5-20 ведеться в кар'єрах, що утворилися шматки і фрагменти проходять через станцію дроблення, після чего сортуються та разділяються на дєкілька частин.

 • У виробництві щебінь має пройти кілька етапів:
 • Використовуються вибухові речовини або методи буріння, щоб розбивати каміння і руйнувати граніт.
 • Повторне дроблення великих каменів до необхідного розміру.

Крім того, щоб отримати 5-20 фракцію щебеню, вся маса сортується на спеціальному ситі діаметром від 5 мм до 20 мм, і просіваються тільки камені заданого розміру. Після завершення виробничого процесу весь гравій розміром менш 5 мм просівається і продається за нижчою ціною. Хоча ціна на щебінь 5-20 за тонну у нас дилерська, але не дуже відрізняється ніж у виробника.

Діапазон використання:

 • Виробництво залізобетонних і бетонних виробів (плити перекриття, палі багатоквартирних будинків).
 • Завдяки своїй міцності це єдиний ресурс для виробництва бетонної суміші найвищої якості.
 • Фундаментні роботи для багатоповерхових будинків, вілл та особняків.
 • Щебінь фракції 5-20 можна придбати для ландшафтного дизайну, обробки бетонних конструкцій, благоустрою ділянки і території.
 • Заливка конструкції моста і виготовлення його фундаменту.
 • Застосування при виготовленні фільтруючого обладнання та дренажної системи.
 • будівництво автомагістралі, дороги з найбільшою завантаженістю вантажного автотранспорту. За часткою дорожніх робіт вартість дрібного щебеню окупилася, тому що вважається надійною «подушкою».
 • Будівництві руліжних тротуарів в аеропортах і вертолітні майданчики.