Щебінь 5-20 з доставкою

Щебінь гранітний середньої фракції 20-40 з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони прилеглі до столиці. Купити щебінь за низькими цінами з доставкою Київ, Васильків, Чабани, Круглик, Гатне, Крюківщина, Козин, Хотів, Креничі

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Щебінь гранітний 20-40!

щебень 20-40
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Щебінь гранітний 20-40320 грнтона1
Доставка щебеню фракції 20-400т 1100 грнрейс1
Щебінь 20-40 з доставкою (ЗІЛ)від 2600 грнсамоскид5 тон
Щебінь 20-40 з доставкою (КАМАЗ)від 4600 грнсамоскид10 тон
Щебінь 20-40 з доставкою (КАМАЗ, МАН)від 8000 грнсамоскид20 тон

Щебінь - це сипучий будівельний матеріал неорганічного походження, який має зернисту структуру і являє собою сукупність зерен, розміром від 5 мм. Розробка даного матеріалу здійснюється шляхом дроблення гірських і скельних порід, а також валунів і гравію. По області походження, щебінь може бути штучним або природним (природним). По виду гірських порід його поділяють на гравійний, вапняний і гранітний. Останній є одним з найбільш цінних і затребуваних будівельних матеріалів, який використовується для виробництва бетону, при будівництві автодоріг, як баласт на ж / д лініях, для формування шарів дренажу, а також у багатьох інших областях. Виходячи зі ступеня призначення, до щебеню висуваються різні види вимог по розмірності, міцності, складом зерен і присутності сторонніх входжень.

20-40 мм - середня фракція, що користується найбільшим попитом. Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів підстав.

Доставка проводиться самоскидами від 5 до 20 тон 20 тон.

Оплата за фактом доставки або передоплата на карту.

Виробництво і застосування гранітного щебеню 20-40

У будівництві великим попитом користується щебінь гранітний 20-40 і в основному використовується для виготовлення якісного (високоміцного) бетону. Для видобутку використовується гірська порода і отримані фрагменти дробляться. Просіваючи їх через сита з різним розміром осередків, можна отримати бажану фракцію – одну частинку бажаного розміру. Вартість доставляється нами щебеню 20-40 тонн дешевше, ніж у інших постачальників.

Області використання щебеню граніту 20-40

Пропонуємо придбати щебінь флакції 20-40, тому що саме ця фракція найчастіше використовується для виготовлення високоміцного бетону, застосовуваного в наступних проектах:

  • будувати фундаменти, які повинні витримувати великі навантаження;
  • Зміцнювати кронштейни подушки моста;
  • Створювати збірну залізобетонну конструкцію.

Крім того, це сировина необхідно для виконання наступних завдань:

  • Підкладкове пристрій важкого механізованого обладнання;
  • Висипання «подушки» при мощенні шосе;
  • Висипка насипу під полотном залізниці;
  • Використовується для виконання робіт з ландшафтного дизайну.