Щебінь 5-20 з доставкою

Щебінь гранітний великий фракції 40-70 з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони прилеглі до столиці. Купити щебінь за низькою ціною з доставкою Київ, Васильків, Чабани, Круглик, Гатне, Крюківщина, Козин, Хотів, Креничі

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Купити щебінь гранітний фракція 40-70!

щебень 40-70
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Щебінь гранітний 40-70320 грнтона1
Доставка щебеню фракції 40-700т 1100 грнрейс1
Щебінь 40-70 з доставкою (ЗІЛ)від 2600 грнсамоскид5 тон
Щебінь 40-70 з доставкою (КАМАЗ)від 4600 грнсамоскид10 тон
Щебінь 40-70 з доставкою (КАМАЗ, МАН)від 8000 грнсамоскид20 тон

Щебінь фракції 40-70 належить до універсальних природних будівельних матеріалів, які можна використовувати самостійно та як інгредієнт у виробництві, наприклад, бетону. Такий щебінь видобувають у кар'єрі, він може бути різної природи та відповідного призначення за походженням: гранітний, вапняковий, гравійний. Між цими видами є суттєві відмінності щодо технічних, гравійний. Між цими видами є суттєві відмінності щодо технічних, ціновим характеристикам. Ціна на щебінь залежить від марки., тому потрібний будівельний матеріал вибирають, виходячи з вимог до міцності. Найдорожчий – гранітний щебінь, найдешевший – вапняковий, гравій знаходиться в середній позиції. Ціна щебеню також залежить від його фракції. При виробництві щебеню фракції 40-70 потрібно менше витрат, тому його вартість нижча порівняно з іншими сортами.

40-70 мм - велика фракція, що користується найбільшим попитом. Використовується у виробництві бетону і конструкцій з нього, в фундаментних роботах, при заливці мостових конструкцій, мостового полотна, дорожніх і аеродромних покриттів підстав.

Доставка проводиться самоскидами від 5 до 20 тон 20 тон.

Оплата за фактом доставки або передоплата на карту.

Виробництво і застосування гранітного щебеню 40-70

У будівництві великим попитом користується щебінь гранітний 20-40 і в основному використовується для виготовлення якісного (високоміцного) бетону. Для видобутку використовується гірська порода і отримані фрагменти дробляться. Просіваючи їх через сита з різним розміром осередків, можна отримати бажану фракцію – одну частинку бажаного розміру. Вартість доставляється нами щебеню 40-70 тонн дешевше, ніж у інших постачальників.

Області використання гранітного щебеню 40-70

Пропонуємо придбати гранітний щебінь 40-70, тому що саме ця фракція найчастіше використовується для виготовлення високоміцного бетону, застосовуваного в наступних проектах:

  • виробництво бетону у промислових масштабах;
  • базове планування, заливання фундаментів;
  • застосування у виробництві об'ємних залізобетонних виробів;
  • зведення несучих стін та монолітних стін;
  • ландшафтний дизайн;
  • будівництво промислових об'єктів;
  • дорожні роботи на основних магістралях;
  • обробка прибережних схилів;
  • промислові та комерційні будівлі;
  • облаштування трамвайних та залізничних колій.

Даний будівельний матеріал, Даний будівельний матеріал, Даний будівельний матеріал 40-70 Даний будівельний матеріал, Даний будівельний матеріал.