Головна/Послуги/Перевезення сипучих будівельних матеріалів по Києву та Області

Перевезення сипучих матеріалів Перевезення сипучих будівельних матеріалів

Перевозка строительных материалов по дорогам общего пользования должна осуществляться в соответствии с действующими правилами. Законодатель налагает на участников дорожного движения обязанность использовать транспортные средства, відповідають стандартам, а також вимагає, чтобы транспортировка осуществлялась в соответствии с применимыми правилами безопасности. Объясняем, як транспортувати сипучі матеріали.

Автомобільний транспорт – Основна інформація

Автомобільні перевезення, в том числе перевезення будівельних матеріалів, повинні здійснюватися на справних, належним чином маркованих і придатних до експлуатації транспортних засобах, вес которых вместе с грузом не может превышать разрешенные нормы. Більш того, вантаж, що перевозиться не повинен перевищувати допустиму вантажопідйомність транспортного засобу і не повинен перешкоджати використанню доріг іншими учасниками дорожнього руху, наприклад, прикрывать светофоры. Это основы, які повинен знати кожен водій, незалежно від того, какой автомобиль и какой груз он везет. Діючі правила покликані забезпечити безпеку всіх учасників дорожнього движения, використовують дороги загального користування, а також спосіб запобігти руйнуванню доріг, ремонт яких пов'язаний з величезними витратами.

Як перевезти сипучі матеріали?

Законодавець наклав на перевізників насипних вантажів, особые обязательства по их надлежащей охране. Каждый сыпучий груз необходимо перевозить в хорошо закреплеными задвижками на бортах. Это необходимо для предотвращения, наприклад, попадания песка на дорогу. Так-же необхідно закріпити незакріплений вантаж брезентом або іншим завісою , который не унесет его порывами ветра. Мы оказываем услуги по транспортировке различных материалов и отходов, а также сдаем в аренду самосвалы. Мы используем транспортные средства, адаптовані до надання транспортних послуг, завдяки яким утилізація відходів і транспортування будівельних матеріалів, піску, торфу, щебеню або щебеню не становлять загрози для навколишнього середовища і учасників дорожнього руху.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів