Відсів гранітний

Відсів гранітний (гранвідсів, сірий) з доставкою в будь-який район Києва та окремі райони прилеглі до столиці. Гранотсєв можна купити з доставкою Київ, Васильків, Чабани, Круглик, Гатне, Крюківщина, Козин, Хотів, Креничі

ГРАФІК РОБОТИ

Пн – Пт8:00 – 20:00
Сб – Нд9:00 – 18:00

Купити відсівання гранітне

отсев
НайменуванняЦінаОд.ВимКількість
Відсів гранітний400 грнтона1
Відсів фракція 0-70395 грнтона1
Відсів з доставкою (ЗІЛ)від 3200 грнсамоскид5 тон
Відсів з доставкою (КАМАЗ)від 5600 грнсамоскид10 тон
Відсів з доставкою (КАМАЗ, МАН)від 9800 грнсамоскид20 тон

Відсів гранітний, призначений для оформлення покриттів у впорядкуванні територій, для бетонних робіт, лиття залізобетону, для формування сумішей оздоблювальних матеріалів стін, гранітна крихта використовується для посипання покрівельних оздоблювальних матеріалів. Технологія наливних бетонних підлог часто включає цю фракцію.

Розмір зерен не перевищує 5 мм, а тому є незамінним декоративним елементом в складі складних штукатурок, тротуарних і бетонних покриттів. Володіє високими характеристиками міцності властивостями. Так само привабливий особливий декоративний вигляд гранул. Якщо граніт застосовується в бетонних конструкціях, то це особливо міцні або жароміцні конструкції, розраховані на роботу в особливо важких умовах експлуатації. Вартість відсіву становить малу незначну суму вартості великого щебеню, так як ця фракція вважається побічним продуктом видобутку граніту та продукції з нього. Такий стан дозволяє заощаджувати в будівельному виробництві.

Доставка проводиться самоскидами від 5 до 20 тон 20 тон.

Оплата за фактом доставки або передоплата на карту.

Виробництво гранітного відсіву

Є два основні методи видобутку гранвідсіву..

По перше, його одержують відкритим способом із кар'єру, коли проводяться спрямовані роботи з дроблення та (просіювання) гранітних порід. Для цього в комплексі використовується потужне гірське обладнання, у тому числі мобільні дробильні установки, екскаватори, фронтальні навантажувачі, самоскиди для перевезення і.т. д. Матеріал, що використовується для дроблення, одержують безпосередньо внаслідок вибухових робіт. Зазвичай складування та відвантаження матеріалів здійснюється безпосередньо на місці одержання..

По-друге, при просіюванні граніту, відсів може бути побічним продуктом виробничого процесу дроблення. При застосуванні спеціального обладнання, при видобутку та зберіганні гравію також, як і при спрямованому видобутку, але в меншому масштабі, оскільки воно в основному орієнтоване на видобуток певних фракцій щебеню.

Діапазон використання:

Цей матеріал має великий попит як у приватних осіб, так і в промисловому секторі. Він широко використовується в наступних областях:

  • інженерні мережі (у тому числі для захисту від зледеніння пішохідних зон та доріг);
  • будівництво доріг, спортивних майданчиків та ін. (пристрій укладання, виробництво асфальтобетону);
  • виробництво залізобетонних конструкцій (будь-яких форм та розмірів, наприклад, тротуарної плитки);
  • виробництво оздоблювальних матеріалів;
  • благоустрій та ландшафтний дизайн;
  • будівельні роботи (заливка фундаментів та стяжок, формування прилеглих територій та ін.).

Наша компанія готова оперативно відвантажити та доставити сірий гранітний щебінь у будь-яких обсягах по Києву та області.. За погодженням з клієнтом організуємо безперебійні постачання зазначеним раніше транспортом