Головна / Блог, сторінки записи / Послуги / Відходи будівництва та ремонту, вивезення на утилізація

Відходи будівництва та ремонту!

Отходы строительства

Відходи будівництва утворюються в результаті демонтажу керамічної плитки і штукатурки, заміна підлоги в квартирі, ремонт ванної кімнати. Демонтаж стіни це ті обставини, при яких накопичуються відходи, і вони не можуть викидатися в контейнери для побутових відходів. Що з ними робити?

Відходи будівництва та ремонтних робіт

При ремонті квартири, будинку або офісу постійно збирається чимала кількість будівельного мотлоху. Це в основному плитка, штукатурка, штукатурна плита, цегла, підлогові покриття виготовлені з різних матеріалів (дошки, брехня, лінолеум, паркетна підлога). Збирається багато пластика, Скло, відра або банки після лаків або фарб. Більша частина цього сміття не відноситься до класифікації побутові відходи, і їх викид в контейнери для побутових відходів є незаконним і тягне за собою певні проблеми. Крім всього іншого, багато відходи після ремонту зберігають в собі небезпечні речовини і їх не правильна утилізація: наприклад спалювання або вивезення на стихійні звалища, що впливає на навколишнє середовище катастрофічно. Не варто забувати, що відходи після ремонту і будівництва можуть бути перероблені або використовуватися повторно.

Що робити з будівельними отходамр?

Рішення залежить від конкретної ситуації: об'єкт, на якому утворилися відходи, його типу, кількість і правильний вибір транспортного засобу і умови виносу і навантаження. Деякі будівельні бригади виконують навантажувальні роботи своїми силами, що робить вивіз будівельного сміття дешевше. Всі деталі ви повинні обговорити при оформленні замовлення з менеджером компанії, і з'ясувати, які можливості воно пропонує. Однак найчастіше винос і вантаження сміття ми беремо на себе.

Якщо відходів не так багато, і ви хочете позбутися від них, у вас є відповідний автомобіль, ви можете самостійно доставити на смітник. У таких випадках рекомендується спочатку зателефонувати в пункти збору сміття, що на практиці не завжди вдається, оскільки деякі з них можуть бути закриті на рекультивацію або приймають сміття тільки за талонами.

Якщо ви не маєте можливості незалежної транспортування відходів або їх занадто багато, ми можемо надати необхідний транспорт і робочих для навантаження. У вас є величезний вибір між компаніями, що займаються виключно вивезенням будівельних відходів на звалище. слід пам'ятати, що вивезення сміття слід замовляти за кілька днів, якщо обсяг відходів великий і потрібно його фасування в мішки, винос із приміщення і навантаження на машину.

«Куплю будівельне сміття» - практичне, але не екологічне рішення

Якщо у вас є час і терпіння, Ви можемо знайти рекламу в інтернеті. Є люди і компанії, які з радістю безкоштовно або за невеликі гроші візьмуть у вас сміття. (Але не обов'язково старий лінолеум або шибки ...) а для фундаменту або вирівнювання землі, але в таких випадках відходи можу не надійно бути перероблені і будуть забруднювати грунт. Що стосується збору цементу або гіпсу, іноді використовується на будівельних майданчиках або для збагачення підкисленого грунту. Це домашні рішення, які дозволяють повторно використовувати сировину, але абсолютно незадовільно з екологічної точки зору. Найбільша група будівельних відходів - це сміття, який ділиться на бетон і цегла. Основним методом переробки будівельного сміття є дроблення і сортування. Перероблене сміття можна використовувати як заповнювач для виробництва бетону або дорожнього покриття. При повторному використанні будівельного сміття для виробництва бетону необхідно забезпечити, щоб він не містив будь-яких домішок у вигляді гіпсу, дерева, пластика, стали, скла - тому важливий його належний збір та розвиток.

70 процентна переробка - як?

Регулювання (ES) № 305/2011 Європейського парламенту і Ради ввів керівні принципи з питань сталого використання природних ресурсів, беручи до уваги питання переробки, довговічності будівель і використання екологічно чистих і перероблених матеріалів. Крім того, Рамкова директива по відходах і Стратегія Європа 2020 зобов'язують всі держави-члени ЄС до 2020 році досягти 70%. показник переробки та утилізації відходів, утворюються при будівництві і демонтажі будівель.

Зв'яжіться з нами

Замовити послуги або задати питання

  • 067-750-20-68

Перейти на сторінку записів